Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a pontos "Lúzer-spektrum" a nőknél?

Figyelt kérdés

Olvasgattam néhány kérdést, ahol a "Lúzer" kifejezést használják és érdekelne, hogy szerintetek mik a határai, mik azok amik még bele esnek, mik azok amik már nem.


Nyilvánvaló, hogy a magamfajta ocsmány és alacsony férfiak azok, de mik az egyéb tipikus jellemzők, mik a határok ?



2016. febr. 27. 11:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%
A családcentrikus, érzelgős férfiak a lúzerek... Szégyen ez a nőkre nézve!...
2016. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a lúzer pasi:

-az ágyban hozzáérnek és azonnal elsül

-igénytelen

-önmagát sajnáltatja

-nőgyűlölő

-bátortalan

-nem tudja hogy kell nőként bánni egy nővel

-képtelen orgazmust okozni

-örökösen pesszimista, nyavalyog


Szerintem ez a lúzer pasi ismertetőjele.

2016. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem a lúzer pasi:

-az ágyban hozzáérnek és azonnal elsül

-igénytelen

-önmagát sajnáltatja

-nőgyűlölő

-bátortalan

-nem tudja hogy kell nőként bánni egy nővel

-képtelen orgazmust okozni

-örökösen pesszimista, nyavalyog


Szerintem ez a lúzer pasi ismertetőjele."


Azért az is elég gáz, hogy te ha valakit elutasitasz, ezeket nem mered a szemébe mondani, a lányok 95%ára érvényes ez, hogy inkább bekamuzzák, hogy van barátjuk, minthogy az igazat valakinek a szemébe merjék mondani...

2016. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
18%
13# Inkább az a gáz hogy fingod sincs róla mitől férfi egy férfi, csak megy a nőgyűlölet ezerrel, meg az önsajnáltatás :)
2016. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
97%
Például azok, akik MINDEN egyes kérdésénél és válaszadásánál hangsúlyozzák, hogy "ocsmány és alacsony vagyok", míg végül az egész GYIK kívülről fújja.
2016. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
#15 Mit nem mondasz, ez ott van a kérdésben is...
2016. febr. 27. 12:17
 17/37 anonim ***** válasza:
49%

"13# Inkább az a gáz hogy fingod sincs róla mitől férfi egy férfi, csak megy a nőgyűlölet ezerrel, meg az önsajnáltatás :)"


Ne tereld a szót a lényegről, gyávák vagytok ahhoz, hogy valakinek pl privátban ezeket a szemébe megirjátok/mondjátok... Miért hiányzik a nőkből az őszinteség?

2016. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"80kg alatt a pali nem pali"


Na jó, szerintem meg aki lúzernek tart valakit, csak azért mert nincs 80 kg, és azt mondja rá, hogy nem férfi, az nem nő, csak egy undorító pcsa.

2016. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
21%
Erika Berger nem láttalak élőben, de a stílusod miatt 100%hogy ha randiznánk,szerintem 2perc után otthagynálak,mert egy ostoba felszines liba vagy!Osztod itt az észt,holott azt sem tudod,itt milyen külsejü ember lehet egy Nick alatt!A toleranciát már meg sem említeném,mert ez a szó hiányzik a szótáradból!!!!
2016. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
50%

Ja igen és nem az őszinte pasi kell nekik,hanem az aki össze-vissza kamuzik nekik,hogy merre járt,milyen sportokat űzött,holott annyi köze a sporthoz hogy sportcipő vonzata,sorolhatnám!

Nem módi már az őszinteség,a hűség,a becsületesség!

Aki nem tudja előadni magát,felépíteni egy olyan képet a nő előtt hogy mekkora Isten akkor uncsi,lúzer,stb...

2016. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!