Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok nagy része végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része végül miért az unalmas férfiakat választja?

Figyelt kérdés

Pl. egyszer régebben megtetszett egy lány, és persze rajtam kívül többen is csapták neki a szelet, és végül pont egy olyan csávóval jött össze, aki a legunalmasabb volt mindannyiunk közül, ezt maga a csaj mondta, még mielőtt összejött volna vele, idézem:" egy uncsi kis fiúcska, aki nem ért semmihez, és ilyen kis lúzer szerencsétlenség", aztán mégis vele jött össze, pedig egy ilyen nagymenő üzletember is udvarolt neki. Vagy hát itt vagyok én, rólam azt mondta, hogy lenyűgöztem, felizgattam, és mindig megleptem ,de mivel sosem tudott rajtam kiigazodni, nem tudott megfejteni, ezért meghátrált, valamiért tartott tőlem, pedig én őszintén szerettem, de úgy látszik ezt nem hitte el, nem bízott bennem. Aztán a sors iróniája, hogy végül az az unalmas megbízhatónak tűnő lúzer kis fiúcska csalta meg a lányt.

Ez csak egy példa, számtalan hasonló esettel találkoztam, pl. olyan csajt is ismertem aki olyan palival jött össze aki buta volt mint a kő. Valahogy mindenhol azt látom a környezetembe, hogy az ilyen egyszerű ,egysíkúan gondolkodó sablon férfiakra buknak a férfiak, nem a külső a lényeg, vagy hogy lúzer e az illető, a lényeg, hogy ilyen egyszerű legyen, mint az 1x1. Az ismertségi körömbe a fiúk közül is pont azoknak van barátnője, akik ilyen unalmasak, érzéketlenek és semmi különleges nincs bennük, ilyen átlagemberek, akik semmit nem tesznek a nőért, csak úgy ideig óráig vannak neki, de nem különösebben kötődnek hozzá. Miért vonzzák az ilyen krapekok a nőket?



2016. febr. 27. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hat te is eleg retardalt vagy, ami azt illeti...
2016. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
*sablonférfiakra buknak a nők
2016. febr. 27. 17:26
 3/16 A kérdező kommentje:
Az egy dolog ,hogy én milyen vagyok, de nem ez volta kérdés...
2016. febr. 27. 17:27
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Nálam nem sok unalmasabb férfi van és én egyáltalán nem azt vettem észre, hogy úgy lenne amit te mondasz. :D
2016. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak a kérdést olvastam: a pasim NEM unalmas, csak olyan férfit választok magam mellé, aki mellett teljesen jól érzem magam!


De hát a kérdésedből is kitűnik, hogy mindenki magából indul ki!

2016. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én pont azt figyeltem meg, hogy az ilyenekre nem buknak, inkább a kiszámíthatatlanság az, ami vonzóbb.
2016. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Az unalmas az csak a nappali társ... A BOLTBAN :D meg ilyen helyeken jól jön a tárca.


Éjjel meg mikor unalmas úr mélyen horkol vagy melózik akkor jöhet Mr.Menőarc vagy Uzulbuzul a barbár és indul a menet.

2016. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal megbízhatóbbak és komoly kapcsolatra megbízható férfi kell.Az unalmasság nézőpont kérdése.Attól,hogy valaki nem balhés még nem biztos,hogy unalmas.
2016. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, én kifejezetten kerülöm az unalmas srácokat. Legyen humoros, lehessen vele sokat hülyéskedni. Lehet azért választotta az uncsit mert az tűnt elérhetetlennek. Mi nők is szeretjük a kihívásoakat :)
2016. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább az unalmasakat válasszák mint téged...
2016. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!