Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire unalmas lehetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire unalmas lehetek, hogy minden pasi felszívódik pár beszélgetés után?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, fiú barátaim is, nem is egy, és idegenekkel is könnyedén megtalálom a közös hangot, szóval tényleg nem értem. Nem csak a pasik keresnek mindig, én is szoktam őket, érdeklődök is felőlük, de mégis mindig eltűnik az összes...


Mi a baj velem? :(


2016. febr. 27. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érzik rajtad, hogy akarsz tőlük valamit vagy valami más dolog miatt nem látják, hogy lehetne köztetek valami akkor nem is fognak teperni már.
2016. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled,nem magadban keresd a hibát.
2016. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani. Lehet csak nem a megfelelő emberekkel próbálsz ismerkedni.
2016. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudhatjuk, viszont a kérdés tökéletesen alkalmas arra, hogy pár pasi üzenetét begyűjtsd.
2016. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy szép, és szexi. A pasiknak elsősorban nem okos, aranyos nő kell, akivel beszélgetni lehet - az csak bónusz tulajdonság lehet.
2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Randizni is szoktak elhívni, olyanok, akiket ismerek az egyetemről látásból. Érzem is, hogy nekik tetszem, de valami a személyiségemmel gond lehet. :/
2016. febr. 27. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:
De elmész randira velük?
2016. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen. Voltak akik randi után tűntek el.
2016. febr. 27. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem tudom, de nem is csoda mert nem ismerlek és fogalmam sincs milyen vagy.
2016. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Irj es kiderul
2016. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!