Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya pasiként lehet azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasiként lehet azért volt csak csinos barátnőm, mert mellemet biztonságban érezték magukat?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya pasi vagyok valóban ezt többen mondták, de érdekes módon nagyon csinos barátnőim voltak, Azt gondoltam, hogy a humoros vicces duma miatt, de lehet mégsem, mert haverjaim azt mondták, hogy ilyen jó nő csak azért van velem mer fél a jó pasiktól hogy megcsalják őket és mellettem biztonságba érzik magukat, nehogy azt higgyem hogy miattam voltak velem.

Nagyon elkeserített a dolog hogy csak emiatt voltak velem ezek a nők esetleg. Egy ronda pasit tényleg nem lehet szeretni, igazuk lehet a barátaimnak? :(


2016. jan. 14. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Erre nincs jó válasz neked kellett/kell érezned szerettek-e vagy csak szamár voltál. Én csak a saját példámat tudom elmondani. Az én párom se szépfiú de én nagyon szeretem mert megvannak benne azok a tulajdonságok amiket keresek. Nekem eszembe se jutott hogy azért jöjjek össze vele mert majd nem csal meg. Én mindig is amondó voltam hogy akárhogy néz ki valaki ha más nőt akar úgyis félrelép.

De ez az én álláspontom. Szóval szerintem nem vagy legalábbis nem csak a biztonságérzet volt a cél. Ha alapból nem kedveltek volna nem maradnak veled együtt csak azért mert te nem hagyod el őket.

Meddig tartottak ezek a kapcsolatok? :)

2016. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát én nem jönnék össze senkivel csak azért, mert ő biztos nem csal meg. Főleg, hogy a jóképű, nekem tetsző srácok között is akad normális, aki komolyan veszi a kapcsolatát. Szerintem a haverjaid gyökerek :D
2016. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 évig kb
2016. jan. 14. 10:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A haverjaid irigységből mondták.

Bár én nem csúnya vagyok hanem mindig szívesen bámultak a nők, de amikor nagyon szép barátnőm lett, akkor az ismerőseimből máris előtört a sárga irigység és lekezelően beszéltek rólam. Ez általánosságban is megfigyelhető, hogy aki kiemelkedik bármilyen téren, akkor a többiek nem szintén kiemelkedni akarnak hanem lenyomják azt aki kiemelkedett. Ami sokszor nagyon de nagyon bosszantó tud lenni, hisz amikor kemény munkával ér el az ember valamit, megdolgozik érte akár sokszorosan, az irigyek mégis lenyomják a teljesítménye miatt. Egy olyan bizarr esethez lehetne hasonlítani, hogy valaki jelest kap az iskolában, mire mindenki jól megveri hogy miért nem kettest kapott.

2016. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

esetleg jól öltözködtél és az mellett már nem látták,h nem vagy helyes :)


tudod,egy férfi elég ha 1 fokkal szebb csak az ördögnél :P

2016. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe az idióta haverokat. A nők többnyire az érzéseik után mennek.

Biztos van, aki ilyen alapon jön össze valakivel, de hogy rendszeresen ilyenekkel jöjj össze, ahhoz nagyon pechesnek és hülyének kell lenni.

2016. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Erről egy vicc jut az eszembe. Kohn elmegy a rabbihoz.

- te rabbi, nagy dilemmában vagyok. Két lány közül kellene választanom feleséget, az egyik ronda de hűséges, a másik szép, da valószínűleg fűvel fával megcsal majd. Melyiket válasszam?

- Nézd Kohn! Melyik esne jobban? Egy finom tortát megosztani a barátaiddal, vagy egyedül megenni egy kupac szart?


Szerintem nem vagy te olyan rossz party mint hiszed.

2016. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó nő valaki, az nem jelenti azt hogy megcsalja férjét és mindenki osztozik rajt. A szemeit legelteti rajt mindenki az biztos. Meg az is biztos hogy pletykák születnek a jó nőkről. Számtalan esetet tudok amikor a jó csajokról például olyan pletykák születtek hogy prosti meg hasonlók. A valóság meg az volt hogy a lány a válogatás miatt beszélt több szóba jöhető pasival, hogy megismerje. De még csak egy csók sem csattant el. Erre az irigyek, akikkel nem állt szóba, máris terjesztették róla hogy ku...válkodott. Szerintük ha egy szép lány két percet beszélt egy fickóval, hogy megtudja nem lenne-e belőle jó férj, akkor az már ku...válkodás. Nem az, hanem válogat, hisz miért ne lenne joga hozzá.
2016. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ilyen barátok mellett, neked nem is kellenek ellenségek.


Amúgy meglepődtem, mert a fiúk mindig olyan összetartónak tűntek. :O

Sőt ez az egyik tulajdonságuk ami nagyon tetszik bennük. Ha bezársz egy osztálynyi fiút egy szobába, azok napok múlva is békében együtt lesznek. Ha ezt a lányokkal csinálod meg, akkor már nap végére csak a győztes marad. :D

2016. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
reagálni kell
2016. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!