Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavar titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket, ha a kiszemelteteknek "csajos" kutyája van?

Figyelt kérdés

"Csajos" kutya alatt értem: pomerániai, yorki, sheltie, westi, uszkár, minenféle nyéze, bichon stb.


Bármennyire gyermekdednek tűnik a kérdés, azt figyeltem meg, hogy rengeteg férfi már-már undorodik az ilyen kutyáktól.


2016. febr. 29. 22:45
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%
én nem a kutyát akarom rabul ejteni...
2016. febr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek egy yorkija van. Az elején nekem még fura volt, hogy a kis blöki mindenhova szaladgálhat náluk, de megszoktam. Szerintem aranyos kutya, de attól még a nagyobb termetűeket preferálom (sajna egy hónapja pusztult el a kutyám, egy kaukázusi juhász, akit Bubunak hívtak :'( )


23/F

2016. febr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én meg pont a nagytestű kutyákat nem annyira kedvelem. ha lenne háziállatom vagy "csajos" kutyám lenne vagy macskám :D
2016. febr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nő létemre Pitbullom van,sokan meg felelötlennek tartottak azért mert hogy nőnek nem való kutya. Pedig az enyém megvan nevelve és az életem bíznám rá.

Ám énis ismerek sok olyan pasit ,akit íritál ha a nönek ölebe van.

A párom egy kigyúrt,tetovált pasi és csivavája van. Ha összeköltözünk mind a 2 költözik velünk.

2016. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ~OnLány~ ***** válasza:

Akkor a labrador minek számít? :D


Japán csin (spániel) és a mopszok is olyan kis cuki kutyák.

Én úgy szeretnék egyet.

2016. febr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mikeXxX ***** válasza:
Hányok tőlük de nyilván nem ez lesz a szempont hanem a nő .
2016. febr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi annak a hölgynek, akinek pitje van :D


Én is nő vagyok, és szintén pitbull tulaj :) Én úgy éreztem, hogy nem illene hozzám egy szobacirkáló, végül a pit természete fogott meg.


De nem lenne bajom azzal, hogyha a pasimnak szobacirkálója lenne, ha kutyaként neveli, és nem egy agresszív, kisebbségi komplexusos vakarcs lesz belőle. Ugyanúgy kutya, ugyanúgy imádni való. Csak mint mindnek, megfelelő, kutyához méltó nevelés kell neki.

2016. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyra értékelném, hogy nem szorul rá hogy a férfiasságát bizonygassa egy nagy kutyával (ha egyszer anélkül is férfias). Tök jó ha valaki felelősséget vállal a rá bízott élőlényért, még ha egyesek cikinek is tartják. Szóval semmiképp nem zavarna, csak ha emellett rózsaszín ruhákat hord és sminkeli magát.
2016. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
a sheltie minden csak nem öleb, nagyon nem az a kategória mint a csivava meg a többi felsorolt jószág. egyébként jól nevelve minden kutya értékes társ, csak sajnos általában inkább az ellenkezőjével találkozik az ember az ostoba tulajdonosok miatt.
2016. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
35%
Nos macskapárti vagyok inkább,így a kutyás nőket inkább kerülöm.Teljesen mindegy,hogy nagy vagy kicsi kutya.Meg undorító az,mikor egy szép nő csókolgatja a kutyáját,aztán engem csókolna meg utána.Fúúj.
2016. márc. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!