Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik ismerkedéskor már szinte az első mondatokban rákérdeztek a nő sportosságára, csinosságára, nem zavar, hogy olykor mókázik veletek a nő, kicsit bolondot csinálva belőletek?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, de ilyen ismerkedési stílus csak a huncutságot, vicceskedést váltja ki belőlem :P

2016. febr. 12. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a mókás lányokat és értékelem a jó humort,de ha a lánynak nem esnek jól az ilyen kérdések akkor jobb ha ezt valamilyen formában érzékelteti,mert ha humorral kerüli el a válaszadást a pasi nem tudja meg amire kíváncsi és még egyszer már nem mer majd rákérdezni.

Így aztán soha nem tudja meg,hogy milyen testalkatú emberrel beszélget.Ha a lány ezt az információt szándékosan nem akarja megosztani abból semmi jó nem származik.

Nem illik ilyesmivel letámadni valakit az ismerkedés kezdetekor,de előbb-utóbb beszélni kell róla.

2016. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éppen azért vicceskedik, mert nem érdekli ez a téma és maga az ilyen felfogású srác, a külsője így már főleg :)
2016. febr. 12. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2016. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem egészen értem. A sportosság nem csak az alak miatt érdekes, hanem az egyik fontos része az élethez való hozzáállásnak a mozgáshoz, versenyzéshez való hozzáállás. Nem feltétlenül amiatt kérdezi az ember, hogy eldöntse, jó vagy rossz vagy-e, hanem csak simán a személyiséged ezen része érdekli.

A "mókázik" meg a "bolondot csinál a másikból" két erősen eltérő fogalom, nem vágom, miért használod őket egymás mellett.

Az meg, hogy ha tfh te nem vagy sportos alkat, és ahelyett, hogy megmondanád, elkezdesz terelni, az csak azt mutatja, hogy nem örülsz neki, hogy nem vagy az. S ahelyett, hogy vagy kiállnál magadért (ha jónak tartod, hogy nem vagy olyan alkat), vagy változnál (ha rossznak tartod, hogy nem vagy olyan alkat) a másikban kezded el keresni a hibát, nos, az eléggé éretlen viselkedés. Természetesen ez is elmond rólad valamit: azt, hogy éretlen vagy.


De ha te tök másról beszélsz, akkor pontosíts, mert tényleg nem értem, mit is akarsz.

2016. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Ezt most olyan nehéz elképzelni, pedig nő vagyok.


Ha élőben ismerkedek, akkor látja, hogy mennyire (nem) vagyok sportos alkat, vagy csinos. Ha ez neki nem jön be, akkor oda se jön.


Ha neten ismerkedek, akkor meg ott az adatlap, meg a fényképeim: abból kiderül ugyanez.


Úgy meg nem ismerkedek, hogy teljesen vakon. Pl. ha a gyk-n ír rám valaki, az elég igénytelen dolog, és eszembe nem jutna visszaírni.


Tehát az egész kérdést okafogyottnak érzem.


Milyen körülmények között, vagy miért kérdik, hogy mennyire vagy sportos? Vagy hogy csinos vagy-e?!

És mit lehet ezzel viccelni? Miért kell a másikból bolondot csinálni?


Írjál már egy példát erre, mert így képtelenség válaszolni erre.


Ja, és én úgy látom, hogy a férfiak értékelik a humort, de nem akkor, ha valamit kérdeznek, te meg tojsz válaszolni. Azt viszont nem tudják értékelni, ha direkt le is járatod őket egy ártatlan kérdés miatt.

2016. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, nálad a pont, köszönöm: "Pl. ha a gyk-n ír rám valaki, az elég igénytelen dolog, és eszembe nem jutna visszaírni." :)

4-es: csak a kommunkációról van most szó, nem arról, hogy sportos-e valaki vagy sem.

2016. febr. 12. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedek addig amig nem lattam az illetot (vagy eloben, vagy legalabb kepen).

Maximum beszelgetes/baratkozas, de baratkozni meg nem akarok, baratom van eleg.

Ismerkedeshez meg kell hogy tetsszen az ilelto, anelkul nem mukodik.

2016. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!