Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lány nem annyira csajos?

Figyelt kérdés
Mert én pl. inkább megyek foci/hoki meccsre vagy horgászni mint vásárolni . Lehet hülye a kérdés , de ha nem zavar akkor miért nem érdeklek senkit?
2012. máj. 6. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem az nem annyira zavarna, ha nem annyira csinos egy lány.. de ha nem nőiesen viselkedik nálam szóba sem jöhetne.
2012. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válasszt, asszem értelek. Nem gond ha nem csinos csak ne viselkedjen fiúsan?
2012. máj. 6. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég fiús a barátnőm, rendőrnek tanul, szeret sportolni, meg tudja szerelni az elromlott háztartási gépeket, elég lazán, egyszerűen öltözik, csak különleges alkalmakkor sminkel, akkor is csak annyit, hogy alig látszik, és versenyben már leitta pár haverom :D Ja és nem hisztizik meg nem gyárt problémát a semmiből... mégis szeretem, meg azért van benne ennek ellenére valami nőies, csak az a "keményebb" típus érted. Szerintem egyáltalán nem gáz, de azt azért tudom, hogy ez nem mindenkinek jön be, szal olyan fiút kell hozzá találni :P
2012. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így értettem, kérdező!
2012. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"mint vásárolni" Mert a vásárlástól kib@szott nőies lesz egy nő.
2012. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkísér és pecázik, DE kisebb, kevesebb halat fog és nem ő fogja az elsőt akkor nem probléma :) A nemcsajosság egyébként úgyis meg fog változni.
2012. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem lennél csajos, ha úgy öltözködnél, viselkednél, járnál mint egy pasi, meg ha rövid hajad lenne.

Amiket leírtál, csak az érdeklődési körödbe tartozó dolgok. Ettől még nem leszel csajosabb vagy pasisabb.


20/N

2012. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valaki0702 ***** válasza:
Nem, sőt örülnék ha kijönne velem egy lány az ETO meccsre!
2012. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz csapat de én Videoton-os vagyok,de bármely focit szívesen nézek akár egyedül akár társasággal :)
2012. máj. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!