Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretik itt azt gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik itt azt gondolni sokan, hogy az összes jóképű pasi bunkó?

Figyelt kérdés

Volt régebben egy nagyon helyes és nagyon jó testű pasim, és hihetetlen figyelmes és törődő volt, a másik barátom pedig, aki mindenki szerint csúnya volt, és szegény is, kegyetlen volt, önző és arrogáns...

Ez is csak egy buta általánosítás, és akinek nem jut nő, ezzel próbál kompenzálni, hogy rossznak állítja be a jó pasikat... Nyilván vannak köztük is szemét alakok, de a csúnya pasik között szerintem sokkal több, mert ők az elkeseredettség miatt gonoszok lettek nagy részben. :/


2016. márc. 1. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Oké, nem veszett el az összes, emberiség iránt táplált reményem.
2016. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kettős mérce!

Sokan azt gondolják, h. minden szép nő vagy ribi, vagy, a pénzre hajt, vagy bunkó.

Mindig lesz olyan, aki általánosít.

2016. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Így van, az itteni "kedves srácok" nagy része selejt, önzőek, rosszindulatúak, élből utálnak mindenkit aki akármiben is egy picit sikeresebb náluk, szerintük az csak egy bunkó másokon áttaposó pszichopata lehet :DDD
2016. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert irigyek, ennyire egyszerű. Ha ettől ők jobban érzik magukat.. Én tudom, hogy nincs így, ettől kezdve nem számít. :)
2016. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben reménykednek.

Azt nehéz elfogadni, hogy nem csak a külsejükkel van gond. Így tudják szidni a nőket, hogy a belső nem számít, meg a többi pasit, hogy csak a jó külső van.

2016. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért gondolják ezt, egy ember személyiségét soha nem a külseje határozza meg és soha nem is az fogja. Találkoztam életem során én is mindkét nemből mindkét variációval.
2016. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a gyakorin!


Ők nem gondolják, hanem tudják. Minden nő k...a, pénzéhes, csak és kizárólag a magas, jóképű pasikkal járunk.

És igen, minden jól/jobban kinéző pasi bunkó, tapló, suttyó és még sok más negatív jelző...


Ezekkel az emberekkel az a baj, hogy már a nők utálata nem elég nekik, most már azokat a pasikat is utálják, akiknek van párkapcsolata.

2016. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tapasztalat alapján
2016. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, itt vagyok pl. én és nem vagyok bunkó.

De sok jóképű ismerősöm is van akik szintén nem bunkók.

2016. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!