Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy az alacsony fiúknak manapság szinte lehetetlen rendes lányt találniuk, mert mindenhol azt hirdetik, hogy a magas, jóképű, izmos fiúk a nyerők?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak te nem érted...
2012. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell megérteni. Én is viszonylag alacsony srác vagyok (170 cm), de mégis volt 5 barátnőm eddig, nem feltétlen a magasság számít, és nem mindenkit manpipulál a média erre.

20/F

2012. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol mást hirdetnek a nőknek ezt amit leírtál a pasiknak is a ki fotosoppolt bulákat műtőggyel....csak az olyan ember lát a dolgok mögé aki tudja milyen az igazi emberi test...ne szomorkodj e miatt=)megtalálod a párod=)
2012. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj és megint ez a kérdés.....

Marhára nem számítanak a méretek értsétek már meg, se a magasság, sem a farkatok mérete nem számít egy értelmes nőnek.

2012. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont azért nem értik meg, amiért azt sem, hogy a kövér nőknek manapság szinte lehetetlen rendes pasit találniuk, mert mindenhol azt hirdetik, hogy a sovány, szép, sportos lányok a nyerők.

Igazságtalan az élte, hja...

2012. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen megérteni?

Amúgy meg nem lehetetlen, csak nehezebb.

A túlsúlyosoknak (főleg nőknek) is kevesebb az esélyük.

A ronda arcúaknak is kevesebb az esélyük.

A kisfarkúak sincsenek a legjobb helyzetben (igaz ez nem látszik elsőre.)

A lényeg, ne sajnáltasd magad, mert nem vagy egyedül, nem csak neked vannak nehézségeid.

2012. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen szinte lehetetlen 166cm / F
2012. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mmano88 ***** válasza:

Én 160cm vagyok. Semmi gondom nincs az alacsony pasikkal. Őszintén, az sosem befolyásolt a döntésemben, hogy hány cm a srác. Azért egy 190 cm-es fiúval irtó idétlenül néznénk ki egymás mellett. :D

23N

2012. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én meg olvastam egy számomra és más alacsony fiúk számára szomorú kutatást. A kutatás szerint az alacsony fiúk szinte sosem tudnak olyan sikeresek lenni a párkapcsolati életben, üzleti életben, mint a magas fiúk. A magas fiúk optimistábbak, mert tudják, hogy nekik mindig jut nő, míg egy alacsony fiú örülhet, ha jut neki valaki és ezért is sokkal pesszimistábbak. A munkahelyen is lenézik az alacsony fiúkat és kevesebb a bérük is általában.

De, ha csak a párkapcsolati részét nézm már is tapasztalom mennyire esélytelen vagyok, amikor szinte minden lánynak magas pasi kell, még bizony a 150-160cm magas lányoknak is inkább 180-190cm magas fiú kell. A magasabb lányoknál még ennyi esélyem sem lenne. Reménytelen, ha nem vagy magas és jóképű. Bár 15centivel magasabb lennék, akkor talán lenne egy nem felszínes lány, aki adna esélyt nekem végre.

2012. szept. 7. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi már ezt rég felfogtuk, pláne, hogy naponta 500 ilyen kérdést kiírsz. Egyedül neked nem sikerült még beletörődnöd, hogy egy szánalmas törpe vagy.
2012. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!