Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez hogy senki sem jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy senki sem jó?

Figyelt kérdés
Kavartam egy lánnyal, nagyon megkedveltem, de az ő részéről nem volt komoly, csak jól akarta érezni magát. Én tovább akarok lépni, de ha valakivel elkezdek ismerkedni akaratlanul is összehasonlítom őket, és rájövök hogy (bocs a durva megfogalmazásért) mint nők nem ütik meg azt a szintet mint ő, tehát egy 10/10 es csajt képzeljetek el. Előtte is voltak nőim de 1-2 kivétellel, csak átlag és átlag alattiak akkor nem okozott nagy gondot sokmindenkivel ismerkedni, de ez a lány valami elképesztően magasra tette a lécet, és akárhogy akarom nem tudom lejjebb tenni :(

2016. márc. 1. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

A kavarás egy igen összetett folyamat. Célszerű egyszer jobbra, egyszer pedig balra elvégezni a mozdulatokat, hogy az elegy rendesen összeálljon. Babfőzelék, lecsó, tökfőzelék, ezeket mindig alaposan megkavarom.


Azt például tudtad, hogy a keverés vonatkozhat kártya paklira is. Elképesztő miket meg nem tud az ember.

2016. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ, jár a piros ;)
2016. márc. 2. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor te szerencsés vagy, mert már találtál egy tökéleteset:) Én is úgy vagyok vele hogy senki sem jó, csak másképp. Amikor szemezek vele még minden nagyon szuper, de mikor megismerem és vele vagyok, sorra jönnek elő a hibák. Nyilván jobban meg tudom figyelni 10 centiről, de többnyire nem külsőbeli dolgokról van szó, hanem igényességről...
2016. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, úgy éreztem, nekem tényleg senki sem jó, és talán nem is fogok olyat találni, akit igazán tudok majd szeretni... Sok évig vártam, de végül megtaláltam a számomra tökéletest :) Úgyhogy kitartás, neked is meglesz :)
2016. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem mindenki igy van akinek egynél több kapcsolata volt. Igy működünk, kell egy viszonyítási pont. Nekem is a második barátnőm nem mondom, hogy tokeletes volt, de tényleg nagyon jól kijöttunk. Azóta, ot keresem o az etalon ha megismerkedek egy nővel, ez normális. Senki nem tudja tudatosan felül írni az érzéseit. Fogad el, hogy az új lany más, igy tudtam en is új kapcsolatokat keresni, hogy ok mások.
2016. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egyik kapcsolatból mész át a másikba,mondhatni forró váltás csinálsz teljesen normális, ha a partnereidet egymáshoz hasonlítod, nem tudsz elvonatkoztatni egymástól, ez így működik.

Ha az első Nő az életedben nagyon magasra teszi a mércét, az nagyon nagy törést jelenthet az életedben, anno dokihoz jártam amiatt, hogy ezt valahogy tudjam kezelni. Évekig próbáltam ismerkedni, de senki nem volt olyan jó, mint Ő, ha valami nem stimmelt, azonnal kiábrándult lettem, aztán ebbe a hajszába lassan belefáradtam. Kell egy kis szünet, amikor nincs senki melletted, amikor megtanulod értékelni azt,amit egy Nőtől önként kapsz és nem úgy állsz hozzá, hogy ez bizony Neked jár, hogy elvárod, hogy jobb és szebb legyen az előzőnél.

38F

2016. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy olyan10-ből 10-es volt, aki csak úgy kavar, játszik a másik érzéseivel? Most nem kéne ismerkedni, majd jön magától, ne kajtasd. Csak azt hitted szerintem, hogy olyan 10-ből 10-es vagy félre értettétek egymást. Most szüneteltesd az ismerkedést szerintem, aztán úgyis jön valaki.N
2016. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tehát van aki félreértette vagy félreérthetően írtam, Külsőre 10/10es, belsőre is annak tűnt, de kiderült hogy amég velem volt, addig volt (van?) barátja is, tehát én voltam az akivel megcsalta, a tudtom nélkül és ebből adódóan én nem tudok megbízni benne.

Nem az első nő az életemben, de csak a 2. akire azt mondom hogy szeretem.

2016. márc. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!