Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne neki ezt megírnom?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a sztori, hogy van egy srác, akivel több, mint fél évet ismerkedtem, barátkoztam.

Lassan egy hete nem beszélünk már. Tudom, hogy én sértettem meg, de valamilyen szinten ő is engem. Ő mondta, hogy ne beszéljünk többet, nem is keres.

Ez tiszta sor...


De mivel nem volt olyan nagy dolog, amin megsértődtünk, legalábbis szerintem, így én most megszeretném neki írni, hogy tiszteletben tartom a döntését, csak azt nem szeretném, hogy később visszagondolva rossz szájízzel gondoljon rám. Megmondanám neki, hogy vigyázzon magára és, ha bármi baja van rám számíthat.


Szerintetek megírjam neki vagy se? Én úgy gondolom, hogy így "válnánk" el normálisan, felnőtt ember módjára.


Vagy hagyjam a francba, mert az ő döntése volt ez az egész? Igazából így nekem az jön le, hogy nem is voltam neki fontos, ha ennyi napot duzzogva nem ír.


Köszönöm nektek a segítséget! Tényleg jól jönne pár tanács, hogy mit csináljak, mert totálisan tanácstalan vagyok.


2016. márc. 4. 11:17
1 2
 1/19 A harmadik szem ***** válasza:
Írd meg. Neked is jobb lesz, és így ő is tudni fogja, hogyan vélekedsz róla. Semmit nem veszíthetsz.
2016. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De ő miért nem ír?

Jó ez így neki?


Egyszerűen nem értem...:(

2016. márc. 4. 11:28
 3/19 A harmadik szem ***** válasza:

Valószínűleg nem, nem jó neki. Elvesztett egy fél év alatt megismert barátot, nemde?

Próbáld meg ennek a fényében megközelíteni. Te voltál az aki iránt érdeklődött, egyszer minden megvolt benned hozzá, hát mutasd meg neki, hogy még mindig az vagy.

2016. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire határozottan kiáll amellett,hogy nem keres akkor talán jobb lenne békén hagyni őt.Szerintem már megbeszéltetek mindent és ezzel inkább pont,hogy kellemetlenebbé tennéd a helyzetet,mert nyilván nem az lenne a levél valódi célja,hogy elengedd.
2016. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A harmadik szem ***** válasza:
Hanem az lenne a levél valódi célja, hogy egy nem mérvadó dolog miatt egy abbahagyott, de amúgy jól működő kapcsolat helyrejöjjön.
2016. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Na ettől félek, hogy ő is félreértené és csak magamra haragítanám. (talán még jobban)

A levél célja az lenne, hogy fél évig jól elvoltunk együtt, adódott egy nézeteltérés nem tudtuk megbeszélni és, hogy ne úgy gondoljon vissza rám, hogy:"na erre a szerencsétlenre pazaroltam az időm"

Tehát ha esetleg valamikor is eszébe jutnék, akkor a jó dolgok jussanak neki eszébe rólam és ne a rosszak. Csak ennyi!

Az tény, hogy én szeretném vele tartani a kapcsolatot, de tudom, hogy nem működne. A lényeg az, hogy ő most elkezdett csajozni, nekem ez rosszul esik...Igen, talán azért, mert én nem csak úgy nézek rá, mint egy barátra. De szerelmet nem is érzek iránta, csak nagyon ragaszkodom hozzá.

2016. márc. 4. 11:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig csak az esik rosszul,hogy csajozik,mert így akkor nem te leszel neki az első számú jelölt,de mint barát.
2016. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Írd meg. S tanuljatok meg nem egymás lelkébe gázolni s kommunikálni mielőtt bárkivel is kapcsolatot létesítetek.
2016. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, írtam is hogy rosszulesik! De szerintem ebben nincs semmi rossz, mármint abban, hogy rosszulesik, hogy kevesebbet tudunk így beszélgetni/találkozni.

Én elfogadom, hogy ő most csajozik, teljesen természetes, hogy nem csak barát, hanem barátnő is kell neki.


Akkor elmondom a sztorit, hogy min "vesztünk" össze. Azt mondta, hogy nincs kedve beszélgetni velem, mert álmos, hamar lefekszik, ezzel nem is volt semmi problémám, mert ha álmos aludjon, ne maradjon fent a kedvemért. Én viszont nem tudtam aludni, ezért éjfél körül felnéztem még facebookra, és akkor láttam, hogy fent van facebook chat-en. Rá is írtam, hogy látom nagyon alszik és nem kell nekem azt hazudni, hogy álmos, mondja meg, ha nem akar beszélni, mert azt nagyon nem tudom elviselni, hogyha hazudnak nekem. Annyit írt, hogy felébredt és felnézett facebookra, de mivel nem hiszek neki így talán jobb is lenne, ha nem beszélgetnénk már.


Így utólag visszagondolva baromi gyerekes volt a részemről és a részéről is és nem igaz, hogy egy ilyen hülyeséget ne tudnánk megbeszélni.

2016. márc. 4. 12:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Hm...Úgy látom a közösségi oldalak tovább rombolják az emberi kapcsolatokat.Igen gyerekes amit csináltok és mindkettőtöknek változni kell,de én nemm látok rá továbbra sem esélyt,mert elbeszéltek egymás mellett.
2016. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!