Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne neki ezt megírnom?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a sztori, hogy van egy srác, akivel több, mint fél évet ismerkedtem, barátkoztam.

Lassan egy hete nem beszélünk már. Tudom, hogy én sértettem meg, de valamilyen szinten ő is engem. Ő mondta, hogy ne beszéljünk többet, nem is keres.

Ez tiszta sor...


De mivel nem volt olyan nagy dolog, amin megsértődtünk, legalábbis szerintem, így én most megszeretném neki írni, hogy tiszteletben tartom a döntését, csak azt nem szeretném, hogy később visszagondolva rossz szájízzel gondoljon rám. Megmondanám neki, hogy vigyázzon magára és, ha bármi baja van rám számíthat.


Szerintetek megírjam neki vagy se? Én úgy gondolom, hogy így "válnánk" el normálisan, felnőtt ember módjára.


Vagy hagyjam a francba, mert az ő döntése volt ez az egész? Igazából így nekem az jön le, hogy nem is voltam neki fontos, ha ennyi napot duzzogva nem ír.


Köszönöm nektek a segítséget! Tényleg jól jönne pár tanács, hogy mit csináljak, mert totálisan tanácstalan vagyok.


2016. márc. 4. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
-m
2016. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#10! Mindenki ezt mondja, hogy elbeszélünk egymás mellett...:/

De ez nem azért lehet, mert mégsem mondunk el egymásnak mindent vagy nem úgy mondjuk el a dolgokat, ahogy valójában vannak?


És én azt sem értem, hogyha ő valójában csak felnézet az éjszaka közepén chat-re, akkor ezt miért nem lehetett nyugodtan, higgadtan közölni! Vagy másnap megírni, hogy totál félreérthető volt a helyzet...


Ahhh, olyan bizonytalan vagyok! :/ Hülyét viszont nem szeretnék magamból csinálni, mert a jelek szerint csak nekem volt fontos a barátságunk...

Ha akarná még velem tartani a kapcsolatot, akkor már huszonhatszor írnia kellett volna, hogy beszéljünk és nem úgy gondolta. :(

2016. márc. 4. 12:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Küldtem PM... :)
2016. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg a privát üzeneted! :O
2016. márc. 4. 12:34
 15/19 anonim ***** válasza:

A tisztelet és megbecsülés teljes hiánya....

Mindketten hibáztatok és mindketten meg is sértődtetek. Te kétségbe vontad a másik szavát(felelősségre vontad), ő pedig nem tisztelt meg Téged azzal, hogy őszinte választ adjon. Mondjuk a viselkedése furcsa, mert az ember akkor szokott így viselkedni, ha vaj van a füle mögött és nem szeretné ha kiderülnének a stiklijei.....ilyenkor minden kapcsolatot megszakítunk, mert próbáljuk menteni a menthetetlent. Lehet hogy egy másik csajjal levelezett éppen, de az is lehet hogy semmi ilyen nem volt a háttérben. Mivel Ő már váltott teljesen lényegtelen számára, hogy mit írsz neki, mert valószínűleg nincs szüksége a barátságodra, neked viszont valamiért mégiscsak rajta jár az eszed. A helyedben elengedném a srácot....ez a hajó már elment, majd jön a következő!!!

38F

2016. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Értem!


Köszönöm a segítséget! Igen, be kell látnom, hogy neki ez ennyi volt.

Ha akkor csak hirtelen felindulásból írta, már rég írnia kellett volna, hogy megbánta beszéljük meg.

Sajnálom, hogy pont vele pont így alakult.

Megírni a dolgokat csak azért akartam neki, hogy normális keretek között köszönjünk már el egymástól, ne pedig mint két megsértett kisgyerek. De úgy látom, hogy neki erre, akkor nem igazán van igénye.


Hát én mindenesetre tanultam a dolgokból!

2016. márc. 4. 13:22
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács.....

Ha valakivel nézeteltérésed lesz a közeljövőben, akkor mindig személyesen intézzed, mert a non-verbális kommunikáció nagyon árulkodó, ha a másik fél hazudik azt azonnal kiszúrod. Viszont ha alaptalanul vádaskodsz, akkor meg az jön le, hogy nem tiszteled a másik fél privát zónáját és számonkérőset játszol. Először gondold végig higgadtan és utána cselekedj!!!

38F

2016. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igen, tudom! Csak a gyakorlatban nem tudom alkalmazni. Nagyon hirtelen felkapom a vizet! De én utána hamar túl is teszem rajta magam.

Ha nincs ez a hirtelen természetem, akkor még a mai napig beszélünk. (Habár abban erősen kételkedem, hogy igazat mondott-e, de már teljesen mind1.)


A jövőben igyekszem majd megfontoltabban viselkedni!

2016. márc. 4. 13:49
 19/19 A kérdező kommentje:

Ja, és köszönöm nektek a segítséget!


Felnyitottátok a szemem.

(nem fogok neki írni, ez nem hiába alakult így...:()

2016. márc. 4. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!