Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés elején miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején miért hazudnak a nők?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan, hogy mikor ismerkedtem nővel és szóba jöttek az elvárások, akkor annyit mondott, hogy nekem nagyon nincsenek nagy elvárásaim, tényleg csak az a fontos hogy szeressenek és elfogadjanak.

Aztán szép lassan kiderültek, hogy azért mégsem, mert szépen sorba utasítottak el valami indokkal, nem vagyok elég magas, nem vagyok férfias, nincs jó egzisztenciám stb stb. mindig volt valami, akkor hogy is van ez hölgyeim? Miért nem lehet ezeket az igényeket az elején elmondani?


2016. márc. 4. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi,nem csak az elején hazudnak...:D
2016. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Aki ilyeneket mond, az valójában nincs tisztában önmagával. Én nem mondok ilyet, mert tudom, hogy ez mennyire nem igaz. Persze, jó dolog, ha szeretnek és elfogadnak, feltéve, ha ezt nem érzem tehernek. Nagyon kellemetlen tud lenni az is, ha valaki odáig van értem, de én nem tudom ezt neki viszonozni, mert én nem érzek iránta semmit.
2016. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem például vannak elvárásaim. Hogy szeressenek és elfogadjanak, ez alap minden párkapcsolatban, ezen felül én még hűséget és őszinteséget várok. Utóbbit úgy, hogy azért ne bunkó mód legyen valaki őszinte, ezt hozzáteszem. Ezen felül kell, hogy valami megfogjon a férfiben, kialakuljon a vonzalom. Ilyet nem mondhatok, hogy külső elvárásom pl. x centi magasság és ilyen meg olyan hajszín, mert tapasztalatból tudom, hogy a külső ideál felülírható. Aki a férjem lett, nem fogott meg külsőre elsőre, viszont a személyisége nagyon, és aztán kialakultak a dolgok.


Amiket neked mondtak egyébként nagyon kifogásszagúan hangzik, valószínűleg egyszerűen nem jöttél be nekik.

2016. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Rossz nokbe botlasz bele. Keresgelj addig amig jon egy normalis
2016. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

#1


Ugyanezt akartam írni :P

2016. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Emlékszem egy időben társkeresőn sorra megkérdezték, milyen pasik jönnek be. Én erre nem szerettem válaszolni, mert hadd döntsem el én az egyénről, hogy ő passzol-e vagy sem. Ha bárkinek mondtam is valamit, elkezdett olyan lenni, és látványosan nem önmagát adta. Az pedig nagyon zavart. Vannak elvárásaim, mint mindenkinek, de ha egy új ismeretség jön a képbe, őt akarom megismerni, nem egy elvárásaimhoz igazított kreált képet. Ha passzol, úgyis fog passzolni önmagaként is, ha nem, akkor meg teljesen mindegy, mit játszik.
2016. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Úgy vagyok vele, hogy ha az ismerkedés elején bárki rákérdezne, hogy mik az elvárásaim, én is csak azt tudnám mondani, hogy nincs semmi extra igényem. Legyen korban hozzám illő, és legyen független. Ezek a tények. Aztán a többi csak menet közben tud kiderülni. Például a butaságtól kiütést kapok, vagy nem bírom az önzést, a faragatlanságot, az agresszív viselkedést, bla bla bla... Ne de ezt hogy lehet elmondani az ismerkedés elején? Ne legyél buta! Szerintem senki nem gondolja magát butának. Vagy legyél művelt. Van, akinek az a műveltség, hogy ismeri az összes VV és BB celebet, és még életében nem olvasott el egy könyvet.

Vagy vegyük a jó egzisztenciát. Jártam egy férfivel, jó szakmája volt, de a havi jövedelmét nem kérdeztem meg. Később derült ki, hogy annyi pénze nincs, hogy leüljünk egy kávéra, mert a sajátját sem tudta kifizetni, tőlem meg nem fogadta el a meghívást.

Nem gondolom magamról, hogy hazudok, akkor, ha egy két-három hetes ismerkedés során derül ki, hogy nem vagyunk egymáshoz valók.

2016. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt kegyes hazugságnak nevezik, mert nem akarják megbántani a férfit. Nem akarnak rosszat, de úgy gondolják ezzel megfelelően kezelik a helyzetet. Ahhoz, hogy őszintén mondjál pár mondatot a másik ember szemébe, ahhoz fegyelem és magabiztosság kell, főleg akkor ha az nem pozitív kicsengésű. A bírálatnak,elutasításnak hitelesnek és következetesnek kell lennie(nem árt némi indokolás)...kevés Nő veszi a fáradságot arra, hogy őszintén elmondja a véleménynét....és ne csak bántóan odaszúrjon valamit.

38F

2016. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Határozatlan személyiség, maga sem tudja mit akar... Ahogy valaki írta fentebb, önismeret nulla.


Avagy extrémebb eset, hogy nagyon jól tudja mit akar, és ha összeakad egy papucs típusú pasival, azt szépen a saját akarata szerint átformálja. Lassan csepegteti, apránként az elvárásokat. Legyél ilyen, legyél olyan, keress jobban fizető munkát, akkor is ha a mostanit imádod, ne foglalkozz annyit a barátaiddal satöbbi satöbbi. Az ilyen nőket messzire el kell kerülni. Mellesleg ilyen férfiban is van, aki nagyon meg akarja változtatni a párját:) Na őket is ki kell dobnia francba, amint kezd kibújni az igazi énjük.

2016. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem hazudnak hanem nincsenek tudatába a realitással.
2016. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!