Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Costacurta kérdése:

Sok év után elhagyott a párom, szinte egyik napról a másikra. Ez már lassan 2 hónapja lesz. Hogyan kezdjek bele új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szeretnék szeretni valakit, aki megért, elég lelkizős vagyok. Hogyan tudnék egy egyszerű lányt találni? Ne fesse magát, meg a haját, tényleg legyen egyszerű, ne cigizzen, szolizzon, lelki társ, barát, minden egyben. Persze kompromisszumképes vagyok, de a cigiből nem engedek. Csak szeressen, legyen velem, menjünk utazni, kirándulni. A jövőm már megalapoztam, de hiányzik valaki, akivel mindent megoszthatok, és nem egyedül kell lennem itthon állandóan. A társkeresőknek már annyira húspiac szaga van hogy hihetetlen, és szerintem amilyen lányt keresek az fent sincs ilyen oldalakon. 31F

2016. márc. 4. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok de nem még társkeresőzők. Jobb ha nekifogunk genetikai tudománynak és klonozunk magunknak sajátot mert ami az élet ajánlatába van fele kretin.
2016. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lezártad már magadban a kapcsolatotokat? Miért hagyott el?

Tedd magadban tisztába a dolgokat, azután próbálj továbblépni. Addig nem fog menni.

És ne legyél előítéletes. Attól hogy valaki dohányzik nem lóg mindig a szájából, nem füstöli össze a házat...ne ez alapján válogass.

2016. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mert állítólag nem bír elviselni, és velem egy légtérben lenni, mert mindennel idegesítem

közben meg már lett valakije, még míg velem lakott...

és nem mondott volna el semmit h van valami baj és változtassunk, magába fojt mindent, aztán egyszer kitör belőle mint egy vulkán

pszichiátriai eset egyébként...a pszichológus szerint is

2016. márc. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!