Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett mindenki tarsat keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett mindenki tarsat keres?

Figyelt kérdés
Vagy van aki azt mondja, van meg 8-10 jo evem, majd talan utanna. Addig, ami belefer.
2016. márc. 6. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én társat keresek.
2016. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Társat keresek, de max még 2-3 évig keresek olyat akitől aztán úgy 35 éves koromig gyerek is lehetne.


35 éves korom után már nem akarok gyereket, és így nehezebb lesz társat találnom.


Most 30 éves vagyok szóval úgy max 3 évet adok magamnak erre, ha nem sikerül akkor csak szex fog összejönni szerintem.

2016. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én is keresek lány személyében.

25f

Hajdu bihar.

2016. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem keresek társat, nincs értelme.
2016. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, és nem mondtam, hogy van még jó 8-10 évem, de lett...

F.

2016. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 30 feletti embernek már nincs 8-10 éve. Szerintem 40 évesen még nehezebb megtalálni a párunkat. Nem lehetetlen, de egy fiatal/fiatalabb embernek több lehetőségei vannak.
2016. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Napjainkban szerintem mindenkinek van mar jo lehetosege tarsat talani, evtol fuggetlenul.
2016. márc. 6. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetosege van, de az hogy talal is, az mar mas kerdes.....
2016. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valaki igy gondolkodik akkor nem jol csinalja.


szerintem nem a parban van a problema, hanem az idoben..

parod lehet 80 evesen is, de elotte kioregszel...es 40-50 evessen mar sokkal nehezebb gyereket nevelni mint 30 evesen.


en 35 vagyok, es ugy erzem hogy kifutok az idobol.

legyen annak a gyereknek rendes gyermekora, ne pedig nezze 10-15 evesen hogy meghalnak a szulei mert mar oregek

2016. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2, vagy gyerek, vagy csak szex?


én is keresek, viszont a lényeg az, hogy kettőnknek nagyon jó legyen együtt. a többit majd eldöntjük. jóval több mindent lehet adni egymásnak gyerek nélkül is, mint a szex.

2016. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!