Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves kor felett már tényleg...

25 éves kor felett már tényleg ennyire elfoglalt mindenki?

Figyelt kérdés
Van pár barátom, de mindenki olyan elfoglalt. Van, aki már a családalapításnál, van, aki még csak az esküvőnél tart, de a lényeg, hogy már nem beszélünk napi szinten. Most már ez végleg így lesz 25 éves kor felett? ha belegondolunk, annak nincs értelme, ha olyan barátokat keresek, akik egyedülállóak, mert közben találhatnak ők is párt és akkor ők is eltűnnek. De annak sincs értelme, ha csak azért leszek párkapcsolatban valakivel, hogy behozzam a lemaradásomat az életben és ne legyek egyedül. Ki van még így?
2015. máj. 15. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel...

a barátok egyre inkább eltűnnek, elkopnak...

munka,család,gyerek stb...


Nekem van egy 7éves párkapcsolatom de sosem gondoltam mindezekre. Tanulok, utazok, bulizom, és így érzem jól magam... csak nagyon sajnálom, hogy a régi jó barátok valahogy egyre inkább elmaradnak, az új kapcsolatok pedig sokszor felszínesek

2015. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb vagyok, de én is ezt veszem észre. Én az idősebbek társaságát jobban kedvelem, mert valamivel érettebbek, mint a korosztályom. Van lehetőségem itt beszélgetni kicsit idősebbekkel, és náluk tapasztalatom, hogy mindenki bekerül ebbe a mókuskerékbe. Család, munka, hitel stb. Nincs idejük semmire.
2015. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg. Igazából ha belegondolsz, amikor suliba jársz, heti 20-30 óra van, amikor fixen bent kell lenned, több hetes-hónapos szünetekkel, a többi időd pedig magadnak osztod be. Ha szülőkkel élsz, akkor nincs is semmi más dolgod. Ha koliban, akkor se nagyon.

Ha viszont dolgozol, akkor alaphangon heti több mint 40 órát bent töltesz, azután intézned kell az életed minden területén felmerülő feladatokat.

Én most dolgozom, mellette most fogok államvizsgázni. Ahhoz, hogy tanulhassak és fizetésem is legyen, napi 10 órát dolgozom, így lesz egy hetem a hónap végén tanulni. A hétköznapjaimon munka után hazaérek, kaja, fürdés, alvás. Hétvégén tanulás. Szabadság alatt tanulás.A lakás romokban, mert vége annak a csodálatos időszaknak, amikor még varázsütésre tisztultak a felületek - ha nem csináljuk mi meg, akkor bizony minden koszos és rendetlen marad. Ha nem megyünk boltba, nem lesz itthon kaja. Ésatöbbi... nekem legjobban a szexuális életem sínylette meg, mert amikor még csak egyetem volt, ha úgy alakult a reggel, simán kihagytam az első előadást miatta. Most meg ha úgy alakul, ránézek az órára és rohanok, mert a főnök nem nézi el a késést. Elég gáz :D

2015. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

járj el szemináriumokra, keress csoportokat akikkel összejárhatsz, van nagyon sok jó weboldal ahol lyeneket lehet találni

www.meetup.com

főleg pesten van sok

2015. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt tapasztalom pedig még csak 23 éves vagyok.

A barátnőimnek mind van barátja csak nekem nincs és így kicsit rossz.

Hétvégente egyikük sem ér rá pedig jó lenne találkozni mivel már nem járunk egy suliba, hogy együtt legyünk.

Ez az élet rendje sajnos ehhez kell hozzászokni :( 23/L

2015. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kpe válasza:
Én lassan 25 leszek,de én is tapasztalom a környezetemben. A facebookon látom,hogy kinek lesz gyereke, ki házasodik, dolgozik.Igaz én még nem tartok ott,de nem baj. Valahogy nem vágyom családra,gyerekre. Jól megvagyok egyedül. Ahogy írtad,nem sok értelme van egyedülálló embert keresni,mert idővel ha családja lesz,akkor nem lesz ideje rád,így egyedül maradsz. Ha olyan embert találsz,aki jóval később,vagy egyáltalán nem akar családot, azokkal lehet hogy jobban járnál. Ilyen emberekből is akad valamennyi.
2015. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!