Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit jelentsen ez a "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelentsen ez a "nem tudom, mikor értetted félre a jelzéseimet" szöveg a nők részéről?

Figyelt kérdés
A nőknek szokása különböző gesztusokkal operálni, és egyiket-másikat a férfi úgy veszi, hogy "akkor most szabad a pálya", viszont a közeledéskor jön a nő részéről ez a "jaj, kis butus, félreértetted" szöveg. Miért jó így szórakozni a férfiakkal? Hölgyeim, ha már mindenképpen ragaszkodtok a kis jelzéseitekhez, miért nem lehet azokat egyértelműen közölni, hogy elkerüljétek később az esetleges félreértéseket? Nem a középkorban vagyunk, nem vagytok elnyomva, hogy ne lehessen beleszólásotok, hogy ne tehessetek magatok valamiért. Nyugodtan kinyithatjátok a szátokat, hogyha akartok valamit. Miért nem lehet ráhagyni a kisded játékaitokat és integetni, ha szeretnétek, hogy felvegyenek? Ebből az ostoba szórakozásból egyre több férfinak van már elege.

2016. márc. 6. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert a hiúságukat legyezi, hogy kellenének a pasinak, és szeretik kiélvezni ezt az érzést. Ettől érzik szexinek, nagybetűs NŐ-nek magukat. Aztán ha már elteltek az érzéssel, jöhet ez a félreértettél duma... Úgysem tudod megváltoztatni őket, inkább vedd játéknak, flörtnek az egészet, különben meg fog ütni a guta;)
2016. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt mondjuk en sem ertem es no vagyok. Az egyik baratnom nyavajgott mindig ezen hogy o csak baratkozni akar a fiukkal de ok nem veszik a lapot...
2016. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz kérdés. Nem lehet, hogy félreérted a jelzéseket? És Te jelzésnek veszel valamit, ami egyáltalán nem az? Mert ha több nőnél is előfordult... :S
2016. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha az ölembe ül, akkor az szerintem egy eléggé félreérthetetlen jel.
2016. márc. 6. 18:25
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert jólesik nekik, ha a férfi körbeudvarolja őket, ezt pedig úgy tudják elérni, ha elhitetik vele, hogy van esélye.
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én tudtommal semmiféle jelet nem szoktam küldeni. Vonaton, héven ha utazok füles benn és bámulok kifelé az ablakon mégis menetrendszerűen betalál pár pasi. Kérdező, szerinted ezek milyen jelet láthattak?
2016. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezek az úgynevezett félreérthetetlen jelek valójában rettentően triviális és semmitmondó gesztusok, amiket az esetek többségében lehetetlen észrevenni. Ha egy nő rád néz 1.545 másodpercre, akkor ő elvárja, hogy ennyi idő alatt értelmezd az ő összes szándékát, ha pedig erre nem vagy képes, akkor egy ostoba bunkó vagy, akinek nem esnek le még a legnyilvánvalóbb jelek se. Rengetegszer volt már velem és a barátimmal is ilyen nem egy nő, konkrétan a hajuk csavargatásával és a homlokuk ráncolásával várták azt, hogy majd a férfiak találják ki ennyiből a szándékaikat, a születésnapjukat, a kedvenc színűket meg a csillagjegyüket, természetesen mi "sötét, tuskó állatok" képtelenek voltunk erre. Amikor egyszer begorombultam, megkérdeztem, hogy miért olyan nehéz értelmesen kommunikálni a a szándékaikat, erre megkaptam, hogy ezek, tehát a fentebb felsorolt indirekt és értelmezhetetlen gesztusok szerintük rettentően egyszerű és direkt módjai annak, hogy közöljék mit szeretnék. Csak egy hülye pultos vagyok, szóval javítsatok ki ha netán tévednék, de a direkt kommunikáció az, amikor odamész, ránézel és azt mondod "szia, van kedved beszélgetni kicsit?", vagy valami hasonló, nem pedig az, hogy mikronnyi mozdulatokból várják el, hogy kitaláljam mit is akarnak.
2016. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amikor tetszik egy nőnek egy férfi, akkor is ugyanilyen "egyértelmű" jeleket ad, sőt, néha semmilyen észrevehető jelet nem ad.
2016. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen észrevehető jelet nem ad, de azért várja a sült galambot.
2016. márc. 6. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen legyezgette az egóját, hogy belementél egy laza flörtbe, de ő ennél többet nem akar, és ezért mondta ezt. Jó duma egyébként, ha szórakozni akar másokkal.
2016. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!