Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan félelmetes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan félelmetes dolog odamenni egy ismeretlen lányhoz?

Figyelt kérdés
Miért vált ez ki belőlem kb. olyan reakciót, mintha valami halálos veszéllyel járó dolgot kéne megtennem?
2016. márc. 8. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nincs elég önbizalmad. Meg nem tudhatod van-e valakije. Inkább úgy fogd fel hogy barátkozni mész oda nem pedig társat keresni. Nálam is volt hasonló érzés régen, de feloldottam magamban mert alapból tetszik a lány de nem nyomulási szándékkal vagy randira hívással megyek oda hanem beszélgetni-barátkozni. És aztán alakul mindig tovább ha "tiszta a terep"....
2016. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan menj oda, mi lányok ezt várjuk és értékeljük! Hidd el, csak nyugi, az rosszabb, amikor ott ténfereg a pasi és láthatóan nincs vér a pucájában, hogy odajöjjön.
2016. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Én egyszer odamentem egyhez és gyíkká változtatott!

(Elég sok idő volt mire elmúlt :( )

2016. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, én odaszoktam menni ha ilyen lehetőségem van, szoktam izgulni előtte, de utána ha sikered van nagyon jó érzés.
2016. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
ez nagyon félelmetes,azis előfordult már,hogy a vaginájával szippantotta be az odamerészkedőt vagy egyszerűen ott helyben leszopta az ipsét,mindenki szeme láttára.
2016. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

A félelmed nem ok nélküli.

Lehet kamuzni, meg lehet romantikus komédia jeleneteket idézni, de az esetek úgy kb. 90 százalékában, ha egy férfi odamegy egy ismeretlen nőhöz, akkor nem az lesz, hogy szóba elegyednek és leülnek kávézni, hanem az fog történni, hogy a férfit elutasítják. Ennyi. Persze gondolom mindjárt jön a hazudozás meg a jól ismert "legyél önmagad, legyél bátor és sikerrel jársz" szöveg, holott ez annyira igaz, mint amennyire azok a reklámok, ahol fényterápiával gyógyítják a rákot.

Ez van, az élet nem egy Disney mese, ha odamész egy nőhöz, akit nem ismersz és ő se téged, akkor a legvalószínűbb kimenetele az eseményeknek az lesz, hogy úgy visszautasítanak, mint óvodás a spenótot. Azokat a kamu sztorikat meg hagyjuk, hogy "hát én bizony így jöttem össze a barátnőmmel/feleségemmel", mert ezek nagyobb hazugságok, mint Kiszel Tünde érettségije.

2016. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem emberekként, hanem titokzatos, ismeretlen és/vagy magadnál sokkal értékesebb lényekként kezeled a nőket. Plusz, mivel eleve nagy elvárásokkal indulsz neki egy "odamenéshez", eleve félsz a kudarctól és a visszautasítástól.
2016. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 VirágésBence ***** válasza:
62%
Valószínűleg mert az emberek 70%-a hamarabb gondolja végig, hogy mi rossz történhet, mint, hogy mi jó és nem a szövegre, kisugárzásra, megjelenésre koncentrálnak, hanem a parázásra, hogy úr isten visszautasít.
2016. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hol van ez! Egy szórakozóhelyre a nők jelentős része ismerkedni meg "önbizalomnövelni" jár, akkor is mennek, ha stabil párkapcsolatk van, de ilyenkor nem viszik magukkal a srácot. Tehát ott nem kell félni, oda szinte minden lány "ribizni" jár, még ha nem is mondják ki, nekik a jól érezzük magunkat dologhoz hozzátartozik az is, hogy nyáladzanak rájuk a férfiak, aztán eltelik két-három nap és csodálkozik, hogy ki is ez a fószer, aki ismerősnek jelölte a facebookon.

De a szórakozóhely egy másik univerzum, utcán odamenni valakihez meglehetősen nagy felelőtlenség, és igen, ahogy itt írták is az esetek 90%-ában pofáraesés a vége, méghozzá az esetek többségében meglehetősen nagy pofáraesés, szóval én nem, hogy nem mernék odamenni valakihez, senkinek nem is tanácsolom, mert egy atombomba az önbizalomra.

2016. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen furcsa ennek is vannak szabályai, de ehhez ismerni kell a nőket, ha jelet adnak lesz esélyed, ha nem vagy kuka. De gyakorolni kell.
2016. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!