Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan félelmetes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan félelmetes dolog odamenni egy ismeretlen lányhoz?

Figyelt kérdés
Miért vált ez ki belőlem kb. olyan reakciót, mintha valami halálos veszéllyel járó dolgot kéne megtennem?
2016. márc. 8. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én inkább napközben próbálkozok mint szórakozóhelyen, ennek az az oka ,hogy én nagy tömegben kissé gátlásos vagyok, ha pedig iszok akkor hülyén viselkedek. A másik meg hogy zenés-táncos helyeken nem lehet normálisan társalogni, jó szövegem van, de nem nézek ki különösen jól, és táncolni sem tudok.
2016. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért rossz oda menni, mert 90%-ban megalázva visszautasítanak.
2016. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Mivan sok paprikajancsi lepontozott? már több ízben is megtapasztaltam, hogy ide milyen félős kis pojácák járnak írogatni, mondjuk elég valószínű, hogy a vállalhatatlan külsejük miatt. Jó szerencsétlenkedést!
2016. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5-ös negatív ne is számítson semmi jóra.7-esnek igaza van.Lehet közhely de inkább menjek oda és utasítsanak el minthogy ne menjek de egy életre ott legyen bennem a kérdés,hogy mi lett volna ha.És ha el is utasítanak kérdezd meg magadtól mit fog ez számítani életed végén.Semmit.Szóval lélegezz egy mélyet és go oda a lányhoz.Minél többször csinálod az ilyen odamegyek a csajhoz annál több bátorságod és tapasztalatod lesz.
2016. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem a nőktől félek, hanem magamtól:) Olyan művészi precízítással tudom magam beégetni:D
2016. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-as Mibe fogadjunk, hogy te IRL-ben pasi vagy, csak szeretsz arra izgulni, hogy lánynak adod ki magad? A nők valójában rühellik, ha minden hülye leszólítja őket, ezt egy nőnek elvileg tudnia kéne.


14-es: Mivel az esetek 90 de inkább 99%-ában elutasítás a vége, így épeszű ember nem rohan le nőket, te láttad már, hogy a lányok hogy viselkednek ilyenkor? Még azt is lerázzák magukról, aki tetszik nekik, de igazából ezt valahol meg is értem. Én is rühellném, ha békésen ücsörögnék mondjuk egy padon és mellémülve egy vadidegen csaj fűzögetni, sajnos volt hozzá szerencsém, szóval pontosan át tudom érezni a nők helyzetét, idegesítő és szar dolog volt, senkien nem kívánom. Szóval szerintem csak kőbunkók próbálkoznak be minden "lyukba", az értelmesebbje, aki nem pofáraesésre, hanem kapcsolatra vágyik, az nem csinál ilyet.

Ezalól egy kvázi "felmentés" van, az a szórakozóhely, oda a legszendébb lány is k...válkodni jár le, de az ottani "imeretségek" többsége addig is tart.

2016. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!