Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyek le róla hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek le róla hogy olyan barátnőm lesz valaha akire mar olyan régóta várok?

Figyelt kérdés
Huszonharom eves vagyok es meg sosem volt igazi baratnőm. Voltak fel eves ilyen olyan kapcsolataim de semmi komoly sosem. Volt dolgom olyan lanyokkal akik nagyon tetszenek de alltalaban szex nem volt veluk. Sok olyan lannyal voltam viszont aki kevesbe tetszik es igazabol csak hianypotlasra hasznaltam oket. Szerintetek erdemes varni a magasabb jobb szebb lanyokra vagy elegedjek meg azzal ami jutott?
2016. márc. 9. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igényeket lejjebb kell adni.
2016. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Küldj képet és megmondom


22/N

2016. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért milyet szeretnél?
2016. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jocika147 ***** válasza:
Hat mik azok az igenyek? Amúgy szerintem ne tegyel le semmiről. Majd talalsz egyet.
2016. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyzet bonyolultabb, mint hinnéd.

Lány vagyok, lányként mesélem így a történetet, de a fiú-lány, szavak értelemszerűen felcserélhetőek. Szóval, megismertem egy fiút, aki mindenben tökéletes volt számomra, de ez nem a klasszikus "tökéletes pasit" jelenti, mert ő átlagos volt, zárkózott, és alacsony, de minden hibájával együtt szerettem, aztán mégsem kellettem neki, mert nem hasonlítottam a kedvenc topmodelljére. Ő most vár a számára tökéletes lányra, aki egy az egyben valószínűleg sosem lehet az övé, és én is várok egy olyan fiúra, aki valóságos, nem tökéletes, de nekem mégis az. Vagyis mindenki vár valakire.

Felmerül a kérdés, hogy te ebben az esetben kivel azonosulsz? Jelen állás szerint a fiúval, aki a kedvenc topmodelljére hasonlító lányra vár, vagy pedig a lánnyal, aki egy számára tökéletes fiúra vár(?), aki

A: vagy létezett már, csak elment, és nem tudott róla, hogy ő volt az igazija

B: el fog majd jönni, mert a lány nem irreális elvárásokat hajszol, tehát megéri várjon

C: szar az élet, a lányt megszívatta, nem fog már jönni olyan fiú, akivel a kapcsolata túlszárnyalja az előzőt, ennyi volt.

Ha a történet szerinti fiúval azonosulsz a remény már halott. Ha a lánnyal, akkor még életben van. Hangsúlyozom, hogy a történet inverze is igaz!!

2016. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!