Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítanak vissza olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak vissza olyan durván, megalázóan a nők? Azt akarják ezzel elérni, hogy teljesen felhagyjak az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Ha bunkó módon próbálkoznék, akkor még meg is érteném, de én normálisan, kulturált módon szoktam próbálkozni. Mégis nagyon csúnya szavakat szoktak mondani.
2016. márc. 9. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Ok nélkül nem vagyok bunkó, ahhoz a pasinak bunkónak vagy tolakodónak kell lennie.
2016. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Én nem szoktam durva lenni, csak ha a pasi is az. Megalázni pedig senkit sem szoktam!

De kérdező hidd el, ez a része néha elég fárasztó a 'nőlétnek', amikor egy nap 20an odajönnek hozzád és mind csak szexet akar. Én lassan ott tartok, hogy egy pasi tekintetéből megmondom :D


22N

2016. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen kérdéseknél az a rossz, hogy csak az egyik fél szemszögéből ismerjük a sztorit.
2016. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Költőnő? ***** válasza:
Lehet, akkor nálam próbálkoztak eddig kevesen, de tíz ujjamon meg tudom számolni hányszor kellett pasit tapló módon elküldeni. Ez kivétel nélkül azért volt, mert a kedves, de őszinte szóból nem sikerült érteni. És amúgy én nem érzem jól magam tőle soha. Sőt, felbasz. Ez pont olyan, hogy reklamálni és panaszt sem szeretek tenni, de néha muszáj. Pedig a békés rendezés híve vagyok. Minimum egyszer mindig mindent megpróbálok szép szóval elintézni. De ahhoz ebből a fogadó félnek is értem kell. Egy ideális világban így is lenne és én ennek örülnék
2016. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
A nők, főleg a fialok, a másik végletben élnek, mint az átlagos pasi. Míg mi hónapokat, éveket tölthetünk azzal, hogy végre találjunk egy hölgyet, aki nem foglalt, legalább elfogadhatóan néz ki és még hajlandó is szóbaállni velünk, azon törhetjük a fejünket, azt az egy szem nőt hogyan szerezhetnénk meg, addig minden valamirevaló nőt folyton-folytvást ostromolja egy halom férfi. Ki tudja, hogy aznap te hányadik próbálkozó voltál? Az átlagpasinak semmi értéke sincs a nők szemében, ezért minek kedves lenni vele?
2016. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Én ezeket nem értem, ilyenkor mi történik? Elmesélsz pár esetet? Én jó sok csajnál próbálkoztam már, és kb. alig van olyan élményem, hogy valaki sértő módon utasított volna vissza.
2016. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még visszautasítás is jobb, mint amikor annyit sem mondanak/írnak, hogy "bocs, nem vagy szimpatikus". Amikor emberszámba sem vesznek, az a zavaró.
2016. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

En mindig megdicserem, h probalkozik a pasi ismerkedni. Mivel most van baratom, kozlom vele. Batoritom, h probalkozzon tovabb es sikerulni fog. Megdicserem milyen klassz pasi.

N

2016. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kis pé..nzztárcával ne csajozz, add fel. Ilyenek a nők, mind aranybányász.
2016. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

egyszer ismerkedtem egy csajjal, azt mondta h köszi kedves vagy de nem vagy az esetem DE! utánakérdezek hogy a barátnőim körébe nem-e menne bele valaki egy ismerkedésbe, megvársz?


én: ühüm :D

2016. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!