Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne érezzem cikinek a társkeresőn való írogatást?

Figyelt kérdés
Sose voltam még társkeresőn, úgy gondoltam, egyik lehetséges módszerként kipróbálom (nem várok csodákat, mielőtt bárki belekötne ebbe, tisztában vagyok a hátulütőivel). Viszont mivel az életem során nem túl sok sikerélményt szedtem össze, és nem is vagyok valami Adonisz, így mindig az van bennem, hogy kiröhögnének a nők stb. Próbálkoztam élőben is sokszor, de valahol mindig megakadt a dolog, ha megígérték a lányok, hogy találkozunk, akkor a legtöbb esetben eltűntek, pedig szinte biztos voltam néhányszor, hogy lenne esélyem. Volt olyan is, hogy egy közös ismerős mutatott be minket egymásnak, de akkor se jöttem be a lánynak. Netes fórumokon is társalogtam, de ezekből se lett túl sok minden, legfeljebb félig-meddig baráti találkozások. Társaságom nem nagyon van, a korosztályomhoz tartozók zömmel leléptek a környékről, vagy már tartós kapcsolatban, házasságban élnek. Egyébként is rosszul szocializálódtam gyerekkori depresszió miatt, amit senki nem vett észre, később próbáltam kitörni ebből, de így is tartok attól, hogy nem fognak elfogadni. Ahogy írtam, nem vagyok olyan sármos, mint Tróger Moore fiatalon, igyekszem kompenzálni ezt, de kevés sikerrel. Ritkán szoktam tetszeni a nőknek, rendszerint megkapom, hogy nem vagyok csúnya, és értékes, értelmes, szerethető ember vagyok, csak senki nem tud irántam érezni semmit. Kicsit tartok is attól, hogy pl. a társkeresőn is az első benyomások döntenek, és mivel nem fogok tetszeni senkinek, hiába írnék bárkinek is, és őszintén szólva nem szeretnék zsákszámra beszedni újabb kudarcokat, volt ezekből már elég. Az is visszatart, hogy a környékbeli lányokkal esetleg összefuthatok, ha nem válaszolnak, akkor is, és ez megint ciki helyzeteket eredményezhet. Túl sok megoldási lehetőségem viszont nincs, próbálkoztam már utazás közben, nyilvános helyeken, ismerősök között, neten, de alig született értékelhető eredmény, és eléggé elkeseredtem. Igyekeztem magamon változtatni, amiben még lehetett, viszont így sem szereztem túl jó tapasztalatokat, valahogy sose jön össze semmi, biztosan hiányzik belőlem valami plusz. Reménysugárként kipróbálnám a társkeresőt, de kicsit félek is. Szerintetek mit tegyek a görcsölés ellen? Attól tartok, hogy beégek, vagy hogy ha tartósan nem jön össze itt sem semmi, akkor még rosszabb lesz a hangulatom. Előre is köszönöm a válaszokat, és bocs, ha sokat írtam.

2016. márc. 9. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Társkeresőn sokkal rosszabbak az esélyeid. Ezeknek a xaroknak csupán egyetlen célja van valójában, hogy a tulajdonos jól megszedje magát a hozzád hasonlókon.


Ha írsz egy nőnek a következőt teszi:

1) Megnézi a képedet

2) Megnézi a leveled

3) Megnézi a profilodat


Ha ez a 3 lépcső bárhol elakad, tehát nem teszik neki, akkor buktad az egészet. A képeknél nagyon válogatósak. Ha mégis elég jól nézel ki, akkor megnézik hogy mennyire volt lehengerlő a leveled. Ha csak átlagos volt, akkor a nagyon jó külső tud csak kompenzálni. A profilod is fontos, elvárják, hogy szép adatokkal rendelkezz és legyen rendesen kitöltve. Ha nincs akkor az előző kettő kompenzálhat.



Mind ezek mellett tele vannak a társkeresők kamukkal. Két féle van:


1) Tényleg nő, de

- 20 évvel fiatalabb képet rakott fel

- olyan perspektívából készült a fotó ahol aranyosnak, cukinak, esetleg szépnek látszik valójában egy patásdisznó

- nem ő van a képen hanem egy barátnője, csak kíváncsi hányan írnának neki


2) Valami 14 éves kis hülyegyere szórakozik.

2016. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de az életben se jött össze túl sok minden, nem túl sok lehetőségem marad az ismerkedésre, tehát valami kell. Egyébként amiket leírtál, azokkal tisztában vagyok, nem ezzel kapcsolatban tettem fel a kérdést.
2016. márc. 9. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
"Sose voltam még társkeresőn" --> Dehogy vagy. Ha majd írsz 500 levelet és egy választ sem kapsz, akkor leszel vele tisztában.
2016. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló problémám volt (kamaszkorban súlyos, krónikus betegség miatt nem volt nagy esélyem lányoknál, meg nem is nagyon próbálkoztam a minimális önbizalmam miatt, úh 30 felett, gyógyultan kezdtem onnan, ahol más 16 éves korában tart)

nekem bejött a táskereső, már csak azért is,mert feltételeztem, hogy az ott levő lányok több, mint 90%-a ISMERKEDNI akar, ami ellentétben áll a való világgal, ahol a lányokkal, akikkel találkozol, a 90% nem akar ismerkedni. Én mindig arra gondoltam, hogy mennyi rengeteget olvasom a neten csajoknak az írásait, hogy mennyire magányosak, meg hogy nem találják a párjukat. tök sok ilyen lány van, nehogy már egy sincsen olyan,akinek ne lennék elég jó?

szerintem gondolj arra, hogy egy levél írásával és a küldés gomb megnyomásával nem nagyon van vesztenivalód, általában a nők 90%-a nem ír vissza a kapott levelekre. Az a 10% (vagy kevesebb) aki visszaír, az azért mindenképpen komolyabban érdeklődik utánad.


Egyébként nem ártana utánaolvasod a neten, hogy hogyan is írjál lányoknak, mit tegyél fel és mit ne tegyél fel a profilodra (pl ez a "bocs, hogy sokat írtam") nem hangzik jól egy csajnak írt levélben.

nekem sokat segítettek ezek, úh most nős vagyok, a feleségemet társkeresőn ismertem meg.


sok sikert!

2016. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!