Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ritka lenne manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ritka lenne manapság az olyan nő aki mindenkibe inkább a jót látja?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nem a jóra koncentrálunk hanem a rosszra. Ha valakinek valami rossz tulajdonsága van Akkor inkább arra koncentrálunk és nem látjuk meg a jót mögötte
2016. márc. 11. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkire igaz, nemcsak a nőkre! Ez egy általánosan használt rossz szokás!
2016. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem nemfüggő.. olyan ritkák mint amennyire az olyan férfiak.
2016. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van így, mert a nők alapból sebezhetőbbek. Ha tudják, mi az "ellenség", ami bántja őket (Pl. a párjuk hanyagsága, vagy az iszákosság, stb.) akkor még a legkisebb jelre (Egyszer véletlenül a szennyestartó mellé dobta a zoknit, vagy egy sörrel többet ivott a kelleténél.) is ugranak. Nem látják ilyenkor a pozitívumokat, mert a védekezési mechanizmus teljesen elvakítja őket.


Nagyon sok türelem és bölcsesség szükséges ahhoz, hogy valaki jóhiszemű legyen. Ezt rengetegen összetévesztik a naivitással, pedig legfeljebb csak felszínesen tűnhet egyformának a kettő.

2016. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan ember nincs (se férfi, se nő), aki mindenkiben csak a jót látja meg. És ez így az egészséges... mert különben minden jöttmentben megbízna az ember. Vagyis aki igen, az folyton megszívja, mert kihasználják.


Persze, van, aki túlzásba viszi, és felszínes "rosszak" alapján ír le egy embert... de közben meg ha vannak olyan rossz tulajdonságok, amik az adott emberben nagy ellenérzést váltanak ki. Most adjon lejjebb az igényeiből, vagy lógjon olyan emberrel, aki nem szimpatikus neki, csak hogy a másik lelkivilágát ne tiporja össze?


Igen, nekem is vannak olyan tulajdonságok, szokások, amik kizáró okot jelentenek, sőt ezek közül olyanok is, amik mást nem zavarnak... ha kétszínű, ha füllentős, ha igénytelen / ápolatlan, ha buta, ha dohányzik, ha pipogya...

2016. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez általánosan igaz az emberekre és nem függ a nemektől. Nekem csak azok az ismerőseim ennyire pozitívak, akiknek eddig 90%-ban minden simán ment az életükben. Én nem vagyok ennyire szerencsés, óvatosabbá, körültekintőbbé tettek a tapasztalataim, de nem csak az emberekkel kapcsolatban, hanem úgy egyáltalán. Igyekszem mindenből a legjobbat kihozni, és odafigyelni a pozitív dolgokra, de nem hagyom magam átverni, kihasználni... stb.

Pl. többször utaztam már éjszakai vonattal külföldre, és bár van lehetőség út közben aludni, mégis kis szakaszokra osztom be és ilyenkor éberen alszom, illetve úgy öltözöm, hogy ne gondolják rólam, hogy értékeim vannak, mert még ilyen helyeken is előfordul lopás. Volt egy utam, amikor az egyik utastársamat lopták meg, az én cuccaimhoz viszont hozzá sem nyúltak, pedig nálam volt értékesebb dolog is, csak jól álcáztam magam.

2016. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én próbáltam, nem is egyszer és mindig rossz lett a vége. Az utolsó ilyen alkalomból megszületett a lányom, most védenem kell a saját apjától, mert agresszív.
2016. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam vannak kizáró tulajdonságok, amik nagyon zavarnak valakiben. Ha nem ezekről van szó, akkor el tudok viselni dolgokat.
2016. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!