Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők ti el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők ti el tudnátok képzelni párkapcsolatot egy katonával?

Figyelt kérdés

Pontosítva, olyan katona aki nem rég szerelt le és szeretne kicsit visszazökkenni a gondtalan civil életbe.


Sajnos nekem volt részem több éles helyzetben is, ezek pedig nem múltak el nyom nélkül bennem. A kérdés csicsit arra is irányulna, hogy félnétek egy ilyen embertől mint én ? Nem vagyok mindig teljesen beszámítható sajnos, de kezeltetem magamat.


Kösz a normális válaszokat! Akik meg szórakozni akarnak csak hajrá legalább neveteket egyet.



2016. márc. 12. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egészen konkrétan mit értesz a nem beszámítható alatt?

Egyébiránt lehetséges. Önmagában nem kizáró ok.

2016. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

" Nem vagyok mindig teljesen beszámítható sajnos, de kezeltetem magamat. "


Bocsi, de nem.

2016. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem.


Nem azért mert félnék, hanem mert pacifista vagyok, így ellenkezik a szemléletemmel a katonaság intézménye. AKi önként egy erőszakos szakmára adja a fejét, az nem fér bele az én életembe.

2016. márc. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem. Soha nem kéne egy katona.
2016. márc. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
semmi baj egy katonával, de azért legyen egyben. nem akarok félni tőle vagy állandóan megvédeni magától, a démonaitól. ez túl nagy teher.
2016. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

PTSD?

Kizárva, én a nyugalmat szeretem. Meg nem jutnak túl szép dolgok eszembe a katonákról...

Prostizás, nemierőszak, kínzás. Meg tulajdonképpen olyan ez, mintha bérgyilkos lenne az ember. (Gondolom, most páran majd elküldenek az anyámba, köztük a kérdező is.)

2016. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Igen, amennyiben nem erőszakos és nincsenek régimódi elképzelései a párkapcsolatokról.

Az mi jelent, hogy nem beszámítható? Ha azt hogy a barátnődet vagy másokat bántasz akkor úgy mégis hogy képzelsz el egy működő kapcsolatot?

2016. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezért nem merek próbálkozni a nőknél mert hasonló reakciókra számítottam :(


Részleteket nem írhatok le, de nem erőszakoltam meg soha senkit, olyat sose tennék.

Nyilván nem vagyok szent, nem a láblógató brigádban szolgáltam sajnos, azért vagyok most ebben a helyzetben.


Azért írtam ki a kérdést mert élőben eddig két randim volt mióta hazajöttem, és mikor elmondtam ezt a lányoknak hamar véget ért az este. Nem tudom mit tehetnék, mert szeretnék kapcsolatot, szükségem lenne egy támogató, szerető barátnőre. Az orvos is azt ajánlotta, hogy próbáljam magam szerető emberekkel körbevenni, de ez nem lesz valami egyszerű ahogy látom.

2016. márc. 13. 21:11
 9/18 anonim ***** válasza:

De gondolom te döntöttél úgy hogy katona leszel, csak volt valami fogalmad hogy milyen nehéz ez.

Amúgy a többség nem gondol rosszat rólad vagy a katonákról csupán arról van szó, hogy nem várhatod, hogy tudatosan veszélynek tegyék ki magukat.

2016. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen én, de elég jól fizetett és nem voltam valami jó tanuló, meg akkor nagyon jó ötletnek tűnt.


A nem beszámíthatóság azt jelenti, hogy néha rám tőr a végtelen rettegés ami lehet egy hangtól vagy egy villanástól és olyankor nem gondolkozom csak cselekszem. Eddig ebből egyszer volt gond, de nem nőt bántottam.

De mondom, kezeltetem magam, rengeteget sportolok és szedek gyógyszert is.

2016. márc. 13. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!