Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők ti el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők ti el tudnátok képzelni párkapcsolatot egy katonával?

Figyelt kérdés

Pontosítva, olyan katona aki nem rég szerelt le és szeretne kicsit visszazökkenni a gondtalan civil életbe.


Sajnos nekem volt részem több éles helyzetben is, ezek pedig nem múltak el nyom nélkül bennem. A kérdés csicsit arra is irányulna, hogy félnétek egy ilyen embertől mint én ? Nem vagyok mindig teljesen beszámítható sajnos, de kezeltetem magamat.


Kösz a normális válaszokat! Akik meg szórakozni akarnak csak hajrá legalább neveteket egyet.



2016. márc. 12. 00:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig ebből egyszer volt gond, de nem nőt bántottam. "


Nekem semmilyen erőszakos dolog nem fér bele az értékrendembe.

Ok, hogy nem nőt bántottál, de ha csak éppen az van "kéznél"? Én megmondom őszintén, félnék egy ilyen férfitől párkapcsolati szinten.

2016. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg sajnállak és nem utállak meg semmi ilyesmi, de én is félnék tőled.


Egy pasi akkor is tud durva, vagy ijesztő lenni ha nem képzett gyilkos időnkénti teljes képszakadással:S


De amúgy jobbulást remélem meggyógyulsz!


22N

2016. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen ebbe igazatok van de ez így egy ördögi kör. :(
2016. márc. 13. 22:33
 14/18 anonim ***** válasza:

Én igen.

Van néhány katona ismerősöm, és így tudom, hogy ők hihetetlenül értékes emberek. Az, amin keresztülmentek, idővel elmúlik, de sosem találkoztam még olyan összetartó és segítőkész emberekkel, mint amilyenek a katona ismerőseim.

19/L

2016. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont annyira, mint bárki mással. Amin most keresztül mész, szerintem teljesen normális. Bárki mással is történhet olyan dolog ami miatt évekig szenved ugyanezzel. Félni csak akkor félnék, ha egyszer mellettem/velem lenne erőszakos. A rettegést/pánikot még tudnám kezelni, valamilyen szinten az agresszivítást is (bár nem sokáig).
2016. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Számomra is elképzelhető lenne. Én is ismerek katonákat, akik voltak már éles helyzetben, és csak tisztelni tudom őket azért, amit kibírtak.


23/L

2016. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt úgy érted, hogy pánikrohamod van? Ezt nem a harctéri sokk(tudom, hogy az más, de most átvitt értelemben mondom) okozza?

Egyébként simán összejönnék katonával, mert én is hasonló pályára készülök. A munkátokhoz tartozik hogy misszióban pl. bármi megtörténhet... Ezt el kell fogadni, ettől nem biztos, hogy agresszív emberről van szó, csupán engedelmes a parancsoknak.

20N

2016. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Imádom a katonákat :D
2017. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!