Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó, vagy rossz? 21L

Figyelt kérdés

Olyan srác tetszik, aki az autókat szereti. Tuningolás stb. Nem fontos részletezni, férfiak biztos értik, de a nők java is.


Tegyük fel, hogy én imádom az autóversenyzést.


Ez most jó, vagy rossz?


Lehet olyan, hogy egy fiú nem szereti ha egy lány kedveli az ilyesmit, független attól, hogy hozzá közel áll alapjáraton az autók iránti imádat? Úgy értem nem akarja, hogy a csaj is ilyen beállítottságú legyen?


Csajos lány vagyok, nem fiús, csak szeretem.


2016. márc. 12. 13:36
 1/7 VirágésBence ***** válasza:
Ha mellette csajos vagy akkor kész főnyereménynek számítasz, ráadásul az sem hátrány ha van közös témátok és programotok.
2016. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nem hátrány, sem nem előny.

Én nem hobby alapján ítélem meg a másikat. Ha csak nem ő a hasfelmetsző...

Na de a te ártalmatlan hobbyd az más. Szóval vagy szereti a férfi, vagy nem, de elfogadja. És fordítva.

Mi lenne ha egy pasinak valami "nőies" hobbyja lenne? Attól kevesebbet érne a szemedben?

2016. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem hátrány de nem is előny.

A közös érdeklődés viszont nyilván jobb.

De igen ha nőiesen nézel ki, öltözködsz és viselkedsz és az alakod is, akkor nincs semmi gond.

Szóval hajrá!

2016. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem rossz...
2016. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék semmi előnyt, csak annyit, hogy hátrány ne legyen.
2016. márc. 12. 15:51
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Magyarázd meg, hogy miért!
2016. márc. 12. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi hátránya nincs neki.

Mi férfiak egyszerűbbek vagyunk, nem agyalunk, problémázunk ilyeneken.

2016. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!