Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is a nők sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a nők sokkal erősebbek lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom a kérdést! De egyre inkább azt veszem észre, hogy a nők sokkal erősebbek lelkileg (is). Már csak ha ebből az oldalból indulunk ki...

10 siránkozó kérdés közül 8-at minimum férfi ír ki!


Szerintem a nők könnyebben elfogadják a visszautasítást, könnyebben túllendülnek a dolgokon.


Persze most nagyon lesarkítottam a dolgokat. Van ilyen és olyan férfi és nő is.

De most ha csak úgy általánosságban beszélgetünk.


Vélemény?



2016. márc. 12. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
24%
Amég meg nem torik oket erosebbek de nagyobbat is tudnak koppanni
2016. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
60%
Így van. A nőknek mindig erősebbnek kell lenni, mert nekik mindig nehezebb.
2016. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
55%
HÁT MÁR A SZÜLÉS FOLYAMATAIT SE BIRTÁK A PASIK :) PEDIG MÉG CSAK NEM IS VALÓDI :)
2016. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
24%

Helytelen feltételezés.

Van egy tucat siránkozós, meg sokszáz, akit nem látsz, mert nem ír ki picsogós kérdést.

Aztán vannak a nők, akik szinte kivétel nélkül a férfiaktól várják a kezdeményezést, tehát soha nem fogják ezt a fajta kudarcot megtapasztalni, hiszen a lehetőségét sem merik felvállalni.

Ennyit a nők lelki erejéről.

2016. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
24%

Nem erősebbek.

Azért több a "férfirinya", mert egy nő, ha csak nem hihetetlenül csúnya, mindig talál magának hapsit. De mivel a nők ugyebár nem is próbálkoznak (az férfi dolga, ő szerintük), így nem is csalódhatnak.

2016. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 ~OnLány~ ***** válasza:
82%
Szülés,menstruációs fájdalmak,mondjuk ezt ők nem tudják milyen kínokkal tud járni.
2016. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
91%
Általában igen. Elég csak arra gondolni, hogy az alkoholisták nagyobb része férfi, meg úgy a legtöbb függőségre a férfiak hajlamosabbak.
2016. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
9%

6


És a fitymaszűkület?

2016. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
4%

7


Forrás?

2016. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem szeretném őket megbántani, mert egyikkel sincs semmi bajom!


De ami itt is megy. 1-2 ovis gyerek nem sír ennyit, ha nem kap meg valamit.

És elég csúnyán ki tudnak magukból itt kelni, hogy ők milyen sikertelenek, mennyi k...a van stb...


Csak egy személyes példa. Az egyik volt barátom mikor hazajött 6! óra munka után már a halálán volt, amikor én 12 órákat dolgoztam minden egyes nap, az semmi volt. Érdekes... :D(hozzáteszem ő nem fizikai munkát végzett)

2016. márc. 12. 14:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!