Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő csak azért keres ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő csak azért keres ilyen görcsösen jó megjelenésű férfit, hogy fel tudjanak vágni vele a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Túlzásnak hangozhat, de napjainkban a fiatalabb lányok a lelküket is eladnák csak azért hogy a lehető legkedvezőbb arculatot tudják hozni a közösségi médián (Tisztelet a kivételnek), vagy más ezzel nem ért egyet?
2016. márc. 13. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Vagy esetleg talán azért, hogy vonzódjanak az illetőhöz?
2016. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem simán erre gerjednek be és nyilván jól jön ahhoz is amit írsz. Fiataloknál jobban igaz.


Hallottam mekdöncibe beszélgetett valami ilyen lánycsorda hasonló témáról a pontos párbeszéd nincs meg nem túl jó a memom xd


- Halljátok az én képemetet vagy 10en lájkolták tegnap amin a passimmal olyan cuksik vagyunk

- jo de az Andinak meg vagy 40 likeja volt amikor a puskás petiel pózolt


...és ott vihogtak. Beteg világban élünk, igaz régen a lányok a Backstreet Boys poszterekbe voltak szerelmesek. Nem a mentalitás csak a média változott.

2016. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak a közösségi médián, hanem a való életben is, de alapvetően így van.
2016. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es, nyilván tudom hogy olyat akarnak aki tetszik nekik, na de szerintem azért sok nőnél nem elvárás hogy úgy nézzen ki egy férfi mint Thor, ahhoz hogy vonzónak találja,


viszont nagyon görcsösen bennük van hogy FB meg tudják magukat mutatni mindenkinek, ezért már a külsőségekre helyeznek minden hangsúlyt, és nem is ténylegesen arra hogy boldogak legyenek az illetővel.

2016. márc. 13. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért, te azért akarsz jó csajt hogy mutogathasd?
2016. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én annyira örülök hogy az én kamasz éveimben éppen csak a myvip kezdett kibontakozni.

Valljuk be őszintén: ránk is pont ilyen hatással lett volna sérülékeny serdülőkorunkban.

Én személy szerint olyan pasival jövök csak össze, akihez vonzódom. Sajna, ha próbáltam is mással lenni, remélve, hogy majd kialakul, mindig pocsék vége lett.

2016. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen.de sokan nem tudatositják ezt magukban.ismerek rá példákat. persze jobb esetben és az általam ismert példákban a belsőségekre is felnéz a csaj, nem csak a külsőre, karrierre, a pasi tehetségére, hivatására, hogy mit tett le addig az asztalra, de igen. én inkább a másik felet csodálom,több olyan pasit ismerek, akik jo partik kivül-belül, van karrierjük (nem az anyagiakra kell gondolni feltétlenül, hanem valamiben tehetségesek, intellektuális tipusok) és a párjuk-feleségük semmit nem tud felmutatni azon kivül, hogy vagy egy dekorativ biodiszlet vagy egy visszafogott, normális csaj ugyan, de nagyon nincsenek egy szinten. holott ezek a pasik vágynának (évekkel ezelőtt még vágytak) egy intellektuális partnerre, igazi társra, de valamiért mégis lehorgonyoztak egy olyannál, aki nincs velük egy szinten.


ismerek egy csajt, aki sokat vág fel a pasijával és kiposztolja azt is, hogy 11 év alatt fejezett be egy büfészakot, pedig nem történt semmi tragédia az életében, csak egy tipikus mai élünk bele a világba , önző, bulizos pi..csa. és persze közben nem is nagyon dolgozott, csak 1-2 évet. a mai napig a szülei tartják el részben. az ő dolga, ha elcseszte a tanulmányait , de hogy még ki is posztolja, azon nagyon ledöbbentem..

2016. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont a facebookért szerintem nem, viszont mások jobb véleménye miatt eloforulhat.


Nem vagyok már tini, meg nem is teljesen tartozik ide, de pl a páromra büszke vagyok abban a közegben, ahol ismerik, mert tudják hogy milyen.

Az én ismerőseim előtt viszont már inkább azon kattogok, hogy el merjem-e mondani, mert jó eséllyel beszólhatnak miatta, mert csak a külsejét látják és rögtön elítelő dolgok juthatnak eszükbe.

Ez nem pont a csúnyasága, inkább a köztünk lévő korkülönbség miatt van.

Szóval ahelyett hogy megragadnék minden pillanatot mikor szóbahozhatnám, inkább kicsit titkolom és gondolkozom hogy mondjam-e.

2016. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na EZT nem kenheted a nőkre, legyél akármilyen magányos megkeseredett nőgyűlölő is...

A "gold digger"ezés egy dolog, de marhára nem véletlen, hogy a köztudatban a "trophy wife" ragadt meg, és nem a "trophy husband".

Attól, hogy a pasik ezt nem facebookon intézik, attól még nem lesz a jelenség kevésbé valós.

Kérlek áss mélyebbre, és találj valami más hülyeséget, aminek ürügyén utálkozhatsz a többi megkeseredettel.

2016. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es most erre mondjak a nők liberalizálódnak... egyre gyakrabb ez a jelenség amit a kérdező ír.
2016. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!