Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kopaszodó férfiak! Nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszodó férfiak! Nektek nem veszi el minden önbizalmatokat a ritkuló haj? (Főleg ha már fiatalkorban jelentkezik)

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy alacsony, vékony, izom nélküli, teljesen átlagos, szabálytalan arcú férfiak vannak jó nővel, és az egyetlen feltűnő dolog a külsejükben a belőtt haj...
2016. márc. 14. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

én ugyan nő vagyok, de szerintem a kopaszodás egyáltalán nem gond! persze, a mai tiniknél divat a hosszabb, belőtt haj, de ugyanolyan szexi lehet egy kopaszodó, rövidre nyírt frizura is. Ez az élet velejárója, gének, stb, nem szabad, hogy ez határozza meg az énképet.

Egy kopaszodó pasi is lehet ugyanolyan vonzó, mint egy dús hajú, sokkal fontosabb a viselkedés, természet, hozzáállása a dolgokhoz.


Szóval nyugi, szerintem :)


N

2016. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is elkezdett megnőni a homlokom mikiegér figurában....még nem vészes..mégis kikészít :D egyébként sok férfit zavar .. Hidd el..
2016. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

az én szobatársam olyan szinten kopaszodik 22 évesen, hogy az egész fején ugyan van haj, de olyan ritka, hogy tisztán kivehető a fejbőre.

kb 165 centi, és 60 kiló. de minden héten más nőt hozozz fel :) jobbnál jobbakat, lapos hasú, gazellatestű csajokat.

ugyan külsőleg sok hibája van, viszont egy dolog nagyon megvan benne: önbizalom.

ennyit erről a kérdésről.

2016. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert nem jó a fejformám ahhoz, hogy nullással letoljam, pedig már rég levágtam volna, de így nem tudom, és eléggé látszik, és nagyon zavar.
2016. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként létezik ma már hajbeültetés, szóval ha valakit nagyon zavar,az meg tudja oldani :)

Sokakat amúgy nem érdekel,sőt direkt hordjàk nagyon röviden..van akinek jól áll, a szabálytalan arcú embereknek viszont nem szokott..

2016. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van pár barátom, kollégám, akiknek már huszonéves koruk elején kihullott a hajuk egy része. Valakinek csak oldalt van, a másiknak fent a feje búbja kopasz, vagy épp a homlokánál kezd el csíkban kopaszodni. Pedig mindig is azt hittem, hogy nekem fog először kihullani minden szál hajam, mert már 14 éve zselézem. :) (Igaz nem divatból, hanem mert nélküle elég Beatles kinézetem van.)

Az önbizalommal nincs gond senkinél, ez egy természetes folyamat, ami ellen amúgy sem lehet tenni. El kell fogadni, és meg kell vele barátkozni. :) Bár én nem tudnék. :D


29F

2016. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zavar, nem zavar, ez van, igaz csak a 20-as éveim végén kezdtem el kopaszodni, két oldalt "U" alakban, meg elölről is ritkult már valamennyire. Most épen le van nyírva rövidre, nem lenne rossz, ha nem lenne két ekkora lokátor fülem.
2016. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb is. Pl. őszülés, mint nálam.
2016. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszülés az nálam is befigyel, de még csak enyhén a pajesznál, oldalt látszódik valamennyire.
2016. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!