Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt magyarázza el nekem valaki, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy gyilkos hajlamú embernek lehet barátnője, egy normális pasinak meg nem?

Figyelt kérdés
Direkt nem irom le a nevét az illetőnek, mert úgyis mindenki tudja, kiről van szó.Tényleg az ilyenekhez képesek csak vonzódni szinte a nők, de ugyan miért? Képtelen vagyok felfogni. Aki meg szivét-lelkét kitenné egy barátnőért, azt gúnyolódva rázzák le magukról a nők, miért van ez?

2016. márc. 14. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
A kérdésed alapján szerintem rólad is el lehet képzelni, hogy bekattansz egy szép, átlagos keddi vagy csütörtöki napon.
2016. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért kell általánosítani örökké?
2016. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy egy gyilkos miért tetszik valakinek, nem tudom. De az hogy valaki nem az, önmagában még nem felhívás keringőre. Normálisnak lenni nem érdem.
2016. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!