Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legjelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legjelentéktelenebb emberek hazudnak a legdurvábban a soha meg nem történt "sikereikről" és "kalandjaikról"?

Figyelt kérdés

A tények: alacsony, 26 éves, vékony, átlagos fejű, minimálbér közeli fizikai munkából kirúgott munkanélküli, szüleivel él, alkoholista és erős dohányos, eddig életében egy nővel volt 3,5 évig aki kidobta, a csaj nagyon ronda volt és nagyon dagadt, kb. ilyen 10/1-es csaj (az én szememben), de ennek ellenére az említett alanyunk fél év után még mindig nem tette túl magát ezen.


Mégis, el kellett töltenem udvariasságból egy nem túl kellemes estét a társaságában, mivel nem akartam visszautasítani a születésnapjára rendezett buli szerűség meghívását, de a hideg zuhany az volt, hogy 4-5 órán keresztül hallgathattam, hogy ő mekkora király, mennyire sikeres az élet minden területén, az egyik haverjától azt hallotta, hogy ezért a munkáért amit ő csinál más országban 3-4 milliót adnának alsó hangon, de ezt is még csak a csóri cégek, a jobbak adnának neki 5-6 millió/hó fizetést is! És amilyen beteg dolgokat a magánéletéről beszélt, egyik pillanatban még szó szerint szinte sírt, hogy kidobta a rémronda barátnője, a gyűrűket amiket vett neki meg visszavitette, másik pillanatban meg már ő a helyi Casanova, aki az egész környéket úgy ahogy van mindenkit megdugott, mindenkivel volt már szeretői viszonyba, heti 3-4 nőt dugott meg, sőt még olyan beteg dolgokat is mesélt, hogy volt akinek még az anyját is megdugta, még az anyjával is volt szexuális kalandja, mert annyira jól tartja magát, és csak így spontán megtörtént. És stb. stb. akkora király, hogy még a világ is összedőlne nélküle.


Mi zajlik ilyenkor az ilyen kamugép embereknek a fejében? Jól esik neki azt mondani, hogy heti 3-4 csajt dug meg, mikor mindenki tudja, hogy volt életében 1 nővel az is egy okádék? És ez az ember akit most röviden bemutattam ez csak egy példa, az a szomorú, hogy rengeteg hozzá hasonló van a mai világban. Mit éreznek ezek?


2016. márc. 14. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani p*csfej! Van ilyen is, azért csinálja, mert nem tudja elfogadni a szar életét, és így próbál kompenzálni.
2016. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán,

Álmaim lábad elé terítem Finoman lépj,

álmaimon gázolsz"

2016. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Melody Dy ***** válasza:
Nem értem a gondodat. Sokat írtál, de keveset mondtál.
2016. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nahát 33%-os, tőled nem vártam ilyen idézetet. Most megleptél! :D


A kérdésre válaszolva pedig a Yeats idézet nagyon jól körülírja az igazságot. Vannak emberek akik sajnos nehezen viselik el az életet és ezért egy álomban élnek hogy könnyebb legyen.


22N

2016. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Èn meg egyàltalàn nem értelek! A kényszeres hazugsàg sokmindenből ered, személyiségzavar, stb, hadd ne soroljam.

DE: neked mégis mi a franc közöd van hozzà, hogy miket dumàl? Csùnyàbb lettél tőle? Szegényebb? Kevesebb? Nem!!!! Akkor meg?

Màsik: tudod, milyen, senki nem tartott a fejedhez pisztolyt, hogy elmenj a buliba.

2016. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Cartman-memória kell hozzá.


ÉS lesz egy "Jimmy kitalált egy viccet amíg csipszet kajáltam"-ból egy "én találtam ki a viccet, egyőztem a sárkányt meg a robotzsidókat és a csajok is rögtön hanyatt dobták magukat, ja és kövér sem vagyok".


Cartman ez a haverod? :D

2016. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!