Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni egy pasi figyelmét a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Nem a szórakozóhelyeken, bulikban való ismerkedésre gondolok (mivel nem vagyok ilyen típus), inkább kiránduláson, munkahelyen, utcán, közlekedés közben stb. gondoltam.

Átlagos nő vagyok normális elvárásokkal (egy pasinak legyen célja, legyen barátságos, kedves, érdeklődő, és persze a szimpátia), de valahogy még kezdeményezni sem szoktak nálam a pasik. Vannak barátaim, az élethez pozitívan álok, és az ismerőseim sem értik, miért nincs senkim (szóval nem életunt a kisugárzásom, kimozdulok otthonról), mégsem ismerkednek velem. Persze, kezdeményezhetnék én is, de nem tudok jól választani - akiknél eddig próbálkoztam, kiderült, hogy már van kapcsolatuk, túl nagy volt a távolság, vagy mivel én mentem oda hozzájuk, azt gondolták, csak egy menet lenne... Úgyhogy inkább a kezdeményezést várom, az első benyomás erejét.


NEM privátokat várok!!!

csak tanácsokat, mi kelti fel a 28-35 éves férfiak figyelmét, olyan szinten, hogy merjenek próbálkozni?

(a virtuális dolgok, netes társkeresőkben nem hiszek)


Köszi a válaszokat.


27 N



2016. márc. 14. 14:51
1 2
 1/12 VirágésBence ***** válasza:
67%
Hát sajnos elég nehéz neked segíteni, de talán megtehetnéd te az első jelzéseket, nem kell odamenni, csak kedvesen rámosolyogni az illetőre, hátha megjön a bátorsága és leszólít.
2016. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha elég elkeseredett leszel akkor megpróbálkozol a netes ismerkedéssel is,az is csak addig virtuális amíg egyszer nem találkoztok.Lehet vele/benne csalódni,de ha be van kalkulálva a csalódás is akkor egy-egy kellemetlen élmény után könnyen tovább lehet lépni.Sokan keresik így a párjukat és a sok ember közül neked is juthatna valaki.:)

A társkeresőket én sem tartom sokra,de az ehhez hasonló fórumok tartogathatnak kellemes meglepetést is,csak próbálkozni kellene.

2016. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem már többször adtak jeleket csajok de gyáva voltam közeledni.Akármit tehetnél úgyse mernék oda menni.Szerintem vagyunk még egy páran így!26f
2016. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
megvillantod az egyik cicidet :p
2016. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Legyél kevésbé válogatós, és vedd észre a nem tökéletes külsejű férfiakat is! Mert ők próbálkoznak nálad ezerrel, csak levegőnek nézed őket.
2016. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
dehogyis,csak a tökéletesekkel kezdjél a selejtel nincs értelme foglalkozni,csak a titok a cicivillantás.
2016. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pl. nekem bőven elég egy mosoly is. Ha az elsőre nem harapnék, akkor max. egy második, biztató mosoly :)
2016. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


A nőies öltözködésnél (kivágott felső, testhez simuló ruha, stb.) merészebb dolgokat inkább hagyom, a közönségesebb ('cicivillantós') stílus egy bizonyos érdeklődésű embereket vonz, nem az ő figyelmüket szeretném felkelteni :S

A mosoly az alap - persze ne valami bolondnak képzeljetek, aki állandóan vigyorog ;), bár eddig nem volt túl sok sikere :(, de akkor így folytatom tovább, egyszer majd csak veszi a bátorságot valaki ;)


Köszi még egyszer az értelmes hozzászólásokat :)

2016. márc. 15. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Azok a pasik akiknek a leírtak alapján tetszenél biztosan szomorúak amiért nem kaphatnak esélyt.

Egy igen széles fórum elé tártad a problémádat és sokan tudnának rá megoldást kínálni,de esélyük sincs mert nem ismerhetnek személyesen téged.

Így te továbbra is egyedül maradsz és azok is akik boldogan ismerkednének veled.

Ezen talán érdemes lenne elgondolkodni.:)

2016. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9, valószínűleg igazad van :(

de nekem nagyon fontos az első benyomás - leginkább nem a külső miatt; hanem, hogy mivel, hogyan indít valaki, hogy veszi a lapot, hogy úgy reagál arra amit mondok, hogy elindul az a szikra, az a valami, és nem bunkó; ha megvan a 'kémia', de nem rögtön csak a szexre gondol...

és van egy csomó dolog, amiből ugyan nem ítélkezve, de sok minden kiderül, és ezekhez kell a személyes kontaktus... szerintem ;)

2016. márc. 15. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!