Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni egy pasi figyelmét a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Nem a szórakozóhelyeken, bulikban való ismerkedésre gondolok (mivel nem vagyok ilyen típus), inkább kiránduláson, munkahelyen, utcán, közlekedés közben stb. gondoltam.

Átlagos nő vagyok normális elvárásokkal (egy pasinak legyen célja, legyen barátságos, kedves, érdeklődő, és persze a szimpátia), de valahogy még kezdeményezni sem szoktak nálam a pasik. Vannak barátaim, az élethez pozitívan álok, és az ismerőseim sem értik, miért nincs senkim (szóval nem életunt a kisugárzásom, kimozdulok otthonról), mégsem ismerkednek velem. Persze, kezdeményezhetnék én is, de nem tudok jól választani - akiknél eddig próbálkoztam, kiderült, hogy már van kapcsolatuk, túl nagy volt a távolság, vagy mivel én mentem oda hozzájuk, azt gondolták, csak egy menet lenne... Úgyhogy inkább a kezdeményezést várom, az első benyomás erejét.


NEM privátokat várok!!!

csak tanácsokat, mi kelti fel a 28-35 éves férfiak figyelmét, olyan szinten, hogy merjenek próbálkozni?

(a virtuális dolgok, netes társkeresőkben nem hiszek)


Köszi a válaszokat.


27 N



2016. márc. 14. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Részben igazad van és egyet is értek veled,de ne feledd el,hogy pont ebben voltál eddig sikertelen és ennek a sorozatnak a megszakításához új dolgokat is ki kellene próbálni.:)Aztán hamar rá lehet térni az első randira,hogy ne kelljen sokáig tapogatózni a sötétben.
2016. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi a hozzászólást :)

persze, biztos, hogy én sem halogatnám sokáig a találkozást.. :)

ha még huzamosabb ideig sem találom meg azt a Valakit, biztosan kipróbálom a neten való ismerkedést ;)

2016. márc. 19. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!