Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem sosincs szerencsém az ismerkedésben, kapcsolatokban? Bennem van a hiba? 23/L

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom, ami 1 évig távkapcsolat volt, mert Ausztriába ment dolgozni. Visszagondolva sosem voltam szerelmes belé, hanem inkább olyan megszokás volt. Valamilyen szinten szerettem, de nem voltam szerelmes. 25 éves volt két rövid kapcsolata az egyik ilyen szerető viszony volt csak. Újdonság volt, hogy vki érdeklődik utánam, kedveskedik és engem akar. Az első kapcsolatom volt azelőtt nem is érdekeltek annyira a pasik, jó megnéztek az utcán, néhány tetszett de elmentünk egymás mellett. Aztán egy baráti társaságba egyszer csak felbukkant megtetszettem neki írt küzdött hónapokig h találkozzunk. Mikor először találkoztunk túl gyorsan akart mindent megcsókolt azt mondta szeret, ettől a helyzettől megijedtem eltaszítottam aztán hónapokkal később mégis összejöttünk. Az elején minden jó volt, de mikor kiment dolgozni egyre jobban eltávolodtunk már nem voltam boldog. A ragaszkodásom miatt viszont nem tudtam elengedni. Most januárba sikerült vele szakítanom, de lehet azért is mert megtalált egy másik pasi, aki szintén Bécsben él. 32 éves lesz jobban tetszik mint a volt párom, de az első találkozás után kiderült, hogy sokmindenbe hazudott. Volt barátnője(30 éves) mikor nekem írt velem találkozott. És együtt lakik egy lánnyal most de már nem a volt barátnőjével(ő 28 éves). Állítása szerint csak barátok, erős szeretet van köztük és megszokták egymást. A lány többet érez küzd érte kicsit megszorította és ezért nem mer elköltözni. Az előző lakásban többen laktak, de beköltöztettek egy idős bácsit így el kellett menekülnie, legalábbis ezt mondta. Velem úgy találkozott h még volt barátnője aki semmit nem tudott erről. Nemrég másodszor találkoztunk mert meg akartuk beszélni a dolgokat. Elmondta h miért hazudott és kezdetben majdnem elhittem de éreztem benne azt a színészkedést. Folyton puszilgatta az arcom, ölelgetett, megfogta a kezem ami persze nekem jólesett. Sokszor azt éreztem h 2 oldala van. Velem úgy viselkedik mint egy ártatlan szerény kislánnyal, akit ki lehet használni és nem tud nőként felnézni rám. Folyton mondta mennyire cuki vagyok mennyire aranyos pofim van stb. Aztán mikor elkísértem németet tanítani ott meg tök nomrálisan intelligensen éretten viselkedett a tanítványaival. Ez az oldala nagyon tetszik de mikor játszadozik velem hülyít hazudik az nem. Azt mondta elköltözik márciusba végre szabad lesz közbe másnap azt h mégis marad mert itt otthon érzi magát kényelmes és nem érné meg egyedül fizetni a másik lakást. Két tűz között van és nem tud dönteni. A lánnyal párszor lefeküdtek, de nem kívánja nem vágyik rá csak megszokták egymást. A lányt zavarja h mi beszélgetünk és folyton az van h nem írjak most hazajött majd beszélünk ha ő ír. Őt is szereti elvileg engem meg megkedvelt testileg és lelkileg is vágyik rám, de ennél közelebb egyenlőre nem kerülhetünk. Lehet egy két hónap múlva elköltözik és akkor szabad lesz, de attól még mehet ugyanugy az ismerkedés köztünk. Nem tudom mit tegyek. Tetszik jól éreztem magam mikor találkoztunk és nem tudom elfelejteni.
2016. márc. 1. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt h alapból zárkózott, visszafogott nehezen megnyíló természetem van
2016. márc. 1. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy életművész az ember,dugja a lakótársát,meg téged is.

Az első kapcsolatodba szinte kényszerből mentél bele,a második,a jelenlegi meg hát...szórakozik veled szerintem,vagy fene tudja.

Mi lenne,ha szingli, és veled hasonló korú férfiak irányába fordítanád a figyelmed?

2016. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Téged rendesen átbsztak. hagyd ott a csávót. Keress olyat aki megbecsül és tényleg szeret mert ez a csávó csak ürítőnek használ téged (magyarul csak bszásra kellesz neki)
2016. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetszik? Jól érzed magad vele? Nem akarod elfelejteni? Egyiket se kell. De ha igazi kapcsolatot akarsz addig nem lehet többet engedni neki mint barátság amíg képben van a másik nő is. És ha hazudott már az elején szerinted késöbb nem fogja újból megtenni? Én a helyedben mást keresnék mert ezt nem találom olyannak aminek happy end lenne a vége. De ez az én véleményem. A te életed a te döntésed. Az előző pasid legalább küzdött de te meg nem voltál vele őszinte. Minden esetre gondold át jól. És gondolj bele hol milyen hibákat követtél el. 23/F
2016. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem semmi a pofa,te meg fiatal naiv vagy.
2016. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!