Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a mai világban utálok átlagos férfinak lenni és borzalmasan féltékeny vagyok a nőkre?

Figyelt kérdés

Átlagos 23 éves férfi vagyok, még 1 évem van hátra a mérnöki egyetemből, tehát még azt se lehet mondani, hogy nem akarok semmit se kezdeni az életemmel. Viszont a mai világban annyira baromira nehéz egy átlagos pasinak, egyszerűen hiába minden igyekezetem a nők szarba se vesznek. Bezzeg egy velem elvileg egy kaliberű korombeli lánynak napi szinten nyalják a seggét a férfiak és egyszerűen szarrá bókolják, fosásig nyalják a seggét és fényezik az ego-ját, és egyszerűen válogathat mindenféle férfi közül. Nem értem miért ilyen az élet, a nőknek nem kell csinálniuk semmit, egyszerűen mindent megkapnak az élettől teljesen magától adódóan, úgy, hogy az ég világon nem tesznek magukért semmit és egy mákszemnyit sem kell küzdeniük, hogy az életük jó legyen. Mégnem egy magamfajta embernek szinte Himolája méretű hegyeket kell megmászni az életben minden egyes apró sikeréért, különösen a magánéleti, de még az anyagi jólétért is. Mert a nőknek ez is egyszerű, csak kiválasztanak a tonnányi jelentkező közül egy olyat, akinek pénze is van. Ennyi. Én meg már lassan 5 éve végzem a villamosmérnökit, ami egy baromi nehéz, de elismert szak, és emellett még nyáron dolgoznom is kell, mert nem születtem alapból gazdag családba.


Miért ilyen igazságtalan az élet?


2016. márc. 15. 01:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Csokis fánkot..., mert az a kedvencem!


"Miért ilyen igazságtalan az élet?"

Igen, ezt én sem értem. Ami finom, az miért hizlal? :(

2016. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

kölcsönadom az alvósmackómat ha az segít :D


(provokatívkcsg)

2016. márc. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
És csodálkozol, hogy ilyen hozzáállással nem találsz senkit? Hát én nem.
2016. márc. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Milyen hozzáállással?

Csak tényeket soroltam, ebben semmi szubjektív nem volt.

2016. márc. 15. 02:16
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Tonnányi jelentkező?! :DDD Vicces lenne... :DD Valószínűleg csak azokat a nagyon szép lányokat veszed észre, akikért tényleg oda vannak a férfiak, de vannak (nem kevesen) kevésbé szépek vagy átlagos nők, akiknek mindenért keményen meg kell küzdenünk és dolgoznunk kell. Én a fősuli mellett nemcsak nyáron dolgoztam, hanem egész évben. Tanultam, gürcöltem és most is folyamatosan próbálok helytállni. És nincs tonnányi jelentkező, az az egy-kettő aki volt, az csélcsap hűtlenkedő és szenvedélybeteg volt. Hányszor álmodoztam én arról, hogy milyen jó lenne férfinak lenni. :D
2016. márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, türelem, az élet kiegyenlíti a számlát.


Férfiként fel kell építened Magad, és egyre feljebb jutsz (persze igaz, amit írsz, hogy most nagyon rossz a pozíciód). Ugyanakkor a nőket 30-ig körülrajongják, 30 körül férjhez mennek valakihez, akiről nem tudunk semmit, csak azt, hogy szereti a szép fiatal nőket és jó egzisztenciája van, majd 40-ig elhagyja őket ugyanez a férfi ugyanezen okból. És ahogy fogy a szépség, egyre kevésbé működik a varázslat.


Egy férfi, vagy egy előnytelen külsejű nő valóban rosszabbul éli meg a fiatal éveit, de nem is omlik össze 40 körül, mert nem légvárat épített.

2016. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Most képzeld el, hogy milyen az élet annak, aki ráadásul átlagon aluli. 29 évesen még randim sem volt, pedig több, mint 1000 lánynál kezdeményeztem már, de semmi.
2016. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Féltékeny vagy? :D Rosszul látod a dolgokat és általánosítasz. Ha azt hiszed hogy lányként nekünk is könnyű ennyi évesen akkor nagyot tévedsz. Nem bókolják szarrá az agyunk mert van amelyik még oda se mer menni vagy elhívni randizni. Egofényezés sincs mert speciel az én egom vagy eltűnt vagy soha nem is volt pedig flörtölnek velem tehát ha a te logikádat nézzük akkor én piszok mázlista lány lehetek nagy egoval. Mákszemnyit sem kell küzdeni hogy az életünk jó legyen??? Ahelyett, hogy a nőket hibáztatod mert a te életed szerinted szar, szerintem inkább növessz tököt és kapard össze magad. Aki jobban siránkozik mint egy nő az ne csodálkozzon hogy nincs barátnője és hogy az élete nem úgy alakul ahogy kéne. Amiket meg leírtál, hát másnak van több gondja is és valahogy több benne a tartás mint benned.
2016. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Noren1989 ***** válasza:
55%

Növessz egot, apuskám!

Amint ez meglesz, téged is "szarrá bókolnak".


26/F

2016. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
5-ös! Az átlagos lányoknál is lenne jelentkező, csak sokszor nem élnek a lehetőséggel, itt is nem egy siránkozó átlagos csajnál próbáltam ismerkedni,illetve próbáltam ismerkedésre invitálni, de ők kijelentik,hogy itt, meg egyáltalán a neten nem ismerkednek. Mintha itt más emberek lennének, mint a való életben. Nem ismerkednek, nem használják ki a lehetőséget, inkább sírnak tovább.
2016. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!