Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos, egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, egyetemista lány vagyok, viszont dohányzom. Lehet, emiatt nem jön össze sosem egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megadom a számom, aztán fel sem hív, vagy pár randi után egyszerűen elérhetetlen, stb. Miért? Lehet a cigi miatt, vagy más oka van?

19/L


2016. márc. 14. 00:15
1 2 3
 1/25 RRR ***** válasza:
100%

nem hinném ,hogy a ciki


valami más lesz,de ahhoz nagyon kevés az infó

2016. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 RRR ***** válasza:
*cigi
2016. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
nekem nem kellenél emiatt az tuti de sokan nem ennyire kritikusak ezzel kapcsolatban.
2016. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Érdemes lenne beszélned erről az esetleges partnerrel, szerintem. Ha bármire is érdemes az illető, akkor szívesen fogja venni az őszinte/nyílt közeledésed :)
2016. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem hinném, hogy emiatt lenne, aki pedig csak azért nem jön össze veled, mert cigizel, egy percig se bánd! Lesz, majd olyan, aki úgy fogadd el ahogy vagy és nem akar megváltoztatni!
2016. márc. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Sztem nem a cigi az oka, inkább nem tetszel nekik.

Nem vagy véletlenül duci?

2016. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Épp ez az.. Sosem vágta még a szemembe senki, hogy gondja lenne vele, de egyszerűen néhány felszínesebb beszélgetés után eltűnnek....
2016. márc. 14. 00:29
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam ducinak, de nem vagyok kifejezettem vékony vagy sportos sem...
2016. márc. 14. 00:33
 9/25 anonim ***** válasza:
22%

Oké. Akkor lehet, hogy nem vagy valami érdekes.

Nagyon sok a halvérű és jellegtelen csaj, akiknek a társasága így kellemetlen.

Szóval van humorod, tudsz flörtölni, élvezed a szexet?

2016. márc. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Humor, flörtölés szerintem oké, de nyilván ami az egyiknek bejön, az a másiknak nem... Szex meg... Nem szeretek néhány óra "ismeretség" után lefeküdni akárkivel, így elág ritkán jutunk el odáig...
2016. márc. 14. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!