Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a mai világban utálok átlagos férfinak lenni és borzalmasan féltékeny vagyok a nőkre?

Figyelt kérdés

Átlagos 23 éves férfi vagyok, még 1 évem van hátra a mérnöki egyetemből, tehát még azt se lehet mondani, hogy nem akarok semmit se kezdeni az életemmel. Viszont a mai világban annyira baromira nehéz egy átlagos pasinak, egyszerűen hiába minden igyekezetem a nők szarba se vesznek. Bezzeg egy velem elvileg egy kaliberű korombeli lánynak napi szinten nyalják a seggét a férfiak és egyszerűen szarrá bókolják, fosásig nyalják a seggét és fényezik az ego-ját, és egyszerűen válogathat mindenféle férfi közül. Nem értem miért ilyen az élet, a nőknek nem kell csinálniuk semmit, egyszerűen mindent megkapnak az élettől teljesen magától adódóan, úgy, hogy az ég világon nem tesznek magukért semmit és egy mákszemnyit sem kell küzdeniük, hogy az életük jó legyen. Mégnem egy magamfajta embernek szinte Himolája méretű hegyeket kell megmászni az életben minden egyes apró sikeréért, különösen a magánéleti, de még az anyagi jólétért is. Mert a nőknek ez is egyszerű, csak kiválasztanak a tonnányi jelentkező közül egy olyat, akinek pénze is van. Ennyi. Én meg már lassan 5 éve végzem a villamosmérnökit, ami egy baromi nehéz, de elismert szak, és emellett még nyáron dolgoznom is kell, mert nem születtem alapból gazdag családba.


Miért ilyen igazságtalan az élet?


2016. márc. 15. 01:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

"Bezzeg egy velem elvileg egy kaliberű korombeli lánynak napi szinten nyalják a seggét a férfiak és egyszerűen szarrá bókolják, fosásig nyalják a seggét és fényezik az ego-ját, és egyszerűen válogathat mindenféle férfi közül."

Eddig olvastam, erre a bizonyos mondatra egy szóval tudnék válaszolni, de nem megy át a trágárság-szűrőn.

Nem az élet igazságtalan, csak egyszerűen ne várd el egy nőtől sem, hogy ha a nemét egy az egyben lesajnálod, majd belédszeret, mert neked mennyivel rosszabb... Ami nem is igaz.

Nyilván te is csak azokat a nőket veszed észre, akik a plázában köröznek míg várnak a műkörmösre, maximum ez az a kategória, amit leírtál. Ha neked az ilyenek tetszenek, meg is érdemled a vergődést. RENGETEG nő van, akinek pont ugyanannyit, sőt, esetleg még többet is kell dolgozni, mint neked. És nem, nem hull az ölükbe a kisportolt milliomos, maximum csak a plázás csajoknak, akik neked is tetszenek...

Komolyan, ha így gondolkozol, meg is érdemled az "igazságtalanságot".

2016. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Bokok,én magasról teszek rájuk,nem növelik az egóm,mert a bók nem a valoság,mert azt hallod amit szeretnél.

Hülyén fogod fel a dolgokat,de nagyom. A másikat szarni meg irigykedni a legkönnyebb. Ha nem tetszik az életed ne nyafogj,hanem változtass!!

Ne csak nyáron dolgozz ,hanem tanulás mellett. Én elmentem 18évesen dolgozni,éretségit is ott fejeztem be. Pedig nem voltam egyáltalán rászorulva.

Kicsit husis voltan,de mivel zavart tettem elene,keményen edzettem és megérte.

A legtöbb nönek anyagi biztonság kell.

Lelehet pontozni,de ez van.

N/24

2016. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Heuhehe most hova hányjam a nem létező igazságtalanságot? Átlagos lányként/nőként le se sz@rt a korosztályom, komolyan. Egyetem után ahogy munkát kerestem fele annyit ajánlottak mint azonos korosztályú és végzettségű pasiknak. Az albérletem se volt kevesebb, és ugyanúgy fel kell cipelnem a bevásárlószatyrot. Hú de könnyebb nekem, tényleg "fosásig nyalta a seggem az élet"...

Ahogy lefogytam persze egyből lett pár lyukvadász. Igazán felemelő ha egy űrítésre alkalmasnak vél egy rommá szívott pofa valóban, erre vágytam egész életembe (hogy semmibe se nézzenek, de egy szexre azért jó lennék ha szépen kérem)....


Komolyan, most sírjak vagy nevessek? Kérdező, ha olyan hülye vagy, hogy a párkeresési problémáid azonosítod az élettel meg is érdemled az irigységet kamatostul, én meg csóválom a fejem, hogy lehet valaki ennyire ostoba. Te nem csinálod össze magad a fájdalomtól minden hónapban (majdnem szó szerint, törtem csontot nem egyszer de az én menstruációs görcseim fájdalomba felveszik a versenyt bármely komolyabb sérüléssel, de azért dolgozz ugyanúgy mint máskor) nem kell sztereotípiákkal versenyezni a munkahelyen, interjún 20 felett nem utasítanak el, hogy szülni fogsz, nem a külsőddel azonosítanak, és nem néznek hülyének a nemed miatt ha műszaki területen dolgozol vagy uram bocsá szervízbe viszed a kocsit. A múltkor a csóka megpróbálta bemesélni nekem, hogy a gyertyák közül is cserélt párat a kocsiban...aha diesel kocsiról volt szó. Online játékba se küld mindenki a konyhába ha sérti a kis egójukat, hogy nyertél. Ha meg van olyan szerencséd, hogy családot alapítasz szüld meg a gyereket, komolyan, tolj ki egy dinnye méretű valamit magadból. Igazán irigylésre méltó. Ha meg barmi bajod van, teszem azt 10. aljalommal is rádlőcsölik a piszkos munkát mert te vagy a nő, az erre vonatkozó problémád legyen hiszti. Kíváncsi vagyok mit szólnál ha egy munkahelyi problémát a nemed kritikájaként kezelnének, igazán. Nem tetszik, hogy mindíg te kapod a takarítást, dehát te vagy a nő, ok hogy a többiek is azonos munkakörben dolgoznak, dehát ők pasik, le is esne a golyójuk ha kézbe vennék a mosogató szivacsot...


Szóval kérdező, verd a se@@ed a földhöz örömödben ahelyett, hogy itt adod elő a hattyú halálát.

2016. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
22%

#8


"Egofényezés sincs mert speciel az én egom vagy eltűnt vagy soha nem is volt"


egy bekakiló, visítozó csecsemő szintjén van a kommunikációd. tréfás, hogy azt hiszed, hogy pont neked nincs egod. pont a tiéd akkora, mint egy hegy.

2016. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Ne is haragudjatok lányok, de a picit van rajtam felesleg és társait már ismerjük. Az nem átlagos, pontosabban kinek mi az átlagos.... Ti egyáltalán hány kategóriát ismertek?

A kérdezőnek részint igaza van szerintem. Az h a mai nőknek könnyebb, önmagában nem igaz, de h párt találni, az biztos. Vagy legalábbis farokkal rendelkező egyedet.

Nem veszik/veszitek észre, ti voltatok az egy éjszaka részegen, aki aranyos volt meg kedves, de azért neki a fullos kell (mert nyilván ő is az). Én jó nőt lefelé vadászni "pillanatnyi elkeseredésében" még nem láttam. Férfit annál többet. Innentől meg remélem adott nektek is a képlet és az egyenlőtlenség.

Ugyan azt látom a baráti körömben több férfin is, mint amit a kérdező leírt. Adott egy átlagos, értelmes férfi, vagy jó egyeteme jár, vagy pont elvégezte, 3 havonta más lányt próbál meg felszedni, de kb semeddig nem jut velük (nem, nem lő fölé), mégis friend zone-ba tolja az összes. Ha pontosan megfejtem miért írok egy könyvet és nagyon meggazdagszom belőle (wait, akkor lehet fullos nőm), addig osztom a kérdező véleményét, válogatnak, aztán ha nem jött a szőke herceg a kapuzárási pánikkal vesznek egy kaparóssorsjegyet, majd nyernek egy válást 1-2 poronttyal.

2016. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2016. márc. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam ennyi idős koromban :

" Én meg már lassan 5 éve végzem a villamosmérnökit, ami egy baromi nehéz, de elismert szak, és emellett még nyáron dolgoznom is kell, mert nem születtem alapból gazdag családba." - csak nem villamosmérnökit, én negyedik éve, de a tavaszi, téli szünetben is dolgoznom kellett, (építkezés, pékség, újságkihordó) és egy éve már férj voltam.

2016. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%
valahogy nem tudlak sajnálni. A villamosmérnöki szak nagyon sokat ér, jól el fogsz tudni majd vele helyezkedni és pénzed is lesz. Tuti, hogy előbb vagy utóbb sikered lesz a nőknél.
2016. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért jöttem, hogy őszinte és objektív választ adjak.


Odáig jutottam, hogy:

- sz*rba se veszünk

- nyalják a s*ggét


Még légyszi nevezz valakit hulladéknak, féregnek, esetleg írd azt a nőkre, hogy nőstény vagy p*na, és kész is. Én pl. ezek után mondat közben otthagynálak. Tudom, nyilván nem ezzel ismerkedsz, de nem gondolod, hogy itt most festettél egy képet magadról?

2016. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19-es vagyok:


Ezt kaptam privátban:


" te most komolyan egy ismeretlen srácot baszogatsz, csak azért, mert elege van abból, hogy nem tud összeszedni egy nőt?


akkor is ilyen kis igazságos, és szókimondó vagy, amikor egy fickó bénázik veled az ágyban 10 percig? meg szoktad mondani nekik legalább feleolyan stílusban a véleményed, mint egy ismeretlen kérdezőnek egy oldalon?


tuti?"

2016. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!