Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz az, hogy ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy ha én nem szeretem magam, más sem fog szeretni? A két dolog hogy függ össze? Más honnan tudhatná, mi zajlik bennem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez spirtuális kategória.

Normál párkapcsolat még csak-csak elműködnek valameddig, de ha véletlenül a MásikFeleddel találkozol... na ŐT nem tudod átverni :) HA 10 v. 20 évvel fiatalabb lennék, ezen dolgoznék állandóan, hogy el tudjam fogadni önmagam.

2016. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
hülyeség. utáltam magam amikor a párom belém szeretett. az ő szerelme, szeretete segített elfogadni magam. ne hidd el, hogy ha nem szereted magad más se fog szeretni, mert ez hülyeség. nem könnyű szeretni magad, és attól még hogy gondjaid vannak az önértékeléseddel, az nem azt jelenti hogy nem érdemled meg mások szeretetét se.
2016. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, ez így ebben a formában nem igaz, de az, hogy te hogyan bánsz magaddal példát mutat mindenki másnak is. Ha sokat ostorozod magad, akkor a téged nyaggató, ostoroz emberek is hamarabb megtalálnak vagy ki tudnak teljesedni az életedben.
2016. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!