Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudja egy lány magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy lány magáról azt, hogy csúnya, átlagos vagy szép?

Figyelt kérdés
A szépség relatív, de mégis hogy lehet jellemezni ezt a 3 skatulyát? Milyen külsővel/stílussal rendelkezik egy-egy kategória?

2016. márc. 15. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én csúnyának vagy átlagosnak tartom magam, valahol a kettő között lehetek. Még nem kaptam semmilyen pozitív visszajelzést, barátom se volt még. :(

20L

2016. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
átlagosnak tartom magam. sok az igénytelen nő, tőlük jobban figyelek magamra. ennyit tudok.
2016. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd hibát, lehet, hogy csak nem mernek kezdeményezni nálad, fel fejjel. :)
2016. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én max átlagosnak vagyok mondható. Hogy honnan tudom?

Sosem volt belém szerelmes senki, még általánosban sem. Sőt, en voltam az, akit évekig csufoltak, hogy milyen ronda vagyok.

Visszautasítást kapom visszautasítás után, vagy éppen, hogy sosem szólít le senki.

Aztán belenezek a tükörbe, és megértem miért.

21

2016. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
hajrá, lányok, übereljük a piciocsmány srácot.
2016. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a probléma, hogy a legtöbb férfi nem mer kezdeményezni vagy a sok visszautasítás miatt már feladta az egészet.
2016. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ~OnLány~ ***** válasza:
Talán sokan onnan határozzák meg,hogy hány pasi kezdeményezett náluk,vagy hányan lájkolták a képüket a facebookon.
2016. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom kis erő raáordítással jó nő lehetnék de lusta vagyok talpig sminkben miniszoknyàban meg magassarkúban parádézni. Nem az én stílusom. Ha mégis kicsit kiöltözök jönnek a pozitív visszajelzések. Szóval a környezet jelei és a tapasztalataim alapján lövöm be a szintem.
2016. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!