Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen átlagos, nem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen átlagos, nem csúnya pasik, ti is tapasztaltatok visszautasítást interneten? Ez teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagosnak gondolnak, nem vagyok kövér (176 cm 78 kg) mégis csomószor tapasztaltam azt, hogy képküldés után eltűntek, ne írtak, vagy vissza se írtak. Még sose ismerkedtem interneten, szóval ezért nem tudom hogy ez normális-e?
2015. dec. 22. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előferdül, igen. Nem kell felvenni. :)
2015. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a bajuk ilyenkor, hogy nem egy Chris Hemsworth vagy. :)
2015. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. De teljesen átlagos nőkre írok csak, sőt sok közöttük a duci is.
2015. dec. 22. 23:33
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

a duci és átlagos nőknek is a gazdag helyes férfi kell itt a példa!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Senki sem átlagos! Mindenki különleges! Persze a gyökereket nem sorolnám ide! :D Szard le a másik váleményét, ha az nem építő!
2015. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Csináltass jobb képeket magadról amin a legjobban nézel ki. Lehet h béna fotókat küldesz a csajoknak.
2015. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem sem beszélnek túl sokáig. Igaz eddig. Kettővel beszéltem, eggyel találkoztam, a másikkal nem jutottam el a találkozóig.
2015. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Átlagos, vagy átlag alatti nők is menő férfira vágynak. És a mai világ mindent megtesz, hogy azt higgye mind: meg is kaphatják. Ezért aztán a többség rá se néz egy átlagos férfira.

2015. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem csak interneten, hanem élőben is. Igazából én se tartom magam rondának, csak az a baj, hogy a nők viszont igen.
2015. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt én írtam a 6-os hozzászólást, Neked is ez a válaszom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__79336..

2016. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!