Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút és nagyon jól érzem magam vele. Programokat csinálunk, ahol felhőtlenül érzem magam. Jó a humorérzéke, kedves és nőként bánik velem.

Viszont időközben kiderült, hogy van egy se veled se nélküled kapcsolata. 7 éve együtt van a lánnyal, de már elég lapos a dolog kettőjük között.

A fiú most mind a kettőnkkel van. Én tudok mindenről, de a másik lány nem. Viszont nem úgy tűnik, hogy a fiú le akarná zárni ezt a kapcsolatot. De már velem se és bevallom őszintén én sem szeretném. Adjatok tanácsot légyszíves! Zárjam le vagy maradjak benne még eldönti mit akar a fiú?


2016. márc. 15. 17:32
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lépj tovább. Megannyi szingli pasas van.

26/F

2016. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VirágésBence ***** válasza:
100%
Döntse el, hogy mit akar, te vagy ő, nem tarthat nőket, mert az egyikből nem akar kilépni, de a másik meg olyan jó.
2016. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged jól átvertek, ő meg nyomorék. A másik csajt viszont sajnálom..
2016. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja feladni a biztos,mégha egyhangú,kapcsolatát érted.7 év sok idő,ők összeszoktak,talán már el is értek ezt azt. Téged csak kihasznál. Keress mást.
2016. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose fog kilépni a biztos, értékes kapcsolatából, te csak egy frissítés vagy, egy üdítő kis kaland. Ezzel nincs gond, ha neked is elég ennyi, csak ne zúgj bele. a másik csaj az igazi vesztes.
2016. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a másik lányt veled csalja, téged meg a másik lánnyal. gondolom ez a jövőben is így lesz és téged is lecserél majd. hány évesek vagytok?

neked nőként ez normális hogy mást d*g amikor nem veled van?

..ugye hogy nem

2016. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég magas összegben mernék fogadni, hogy nem te vagy az egyetlen mellék-nője. Amúgy sok sikert hozzá.
2016. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a másik lány nem tud semmiről, ezért elég egyértelmű, hogy téged csak hiteget.
2016. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem nem lehet rá alapozni. Egy 7 éves kapcsolat azért nem kis dolog, azzal a lánnyal szemben is tiszteletlenség amit művel, mert simán kiléphetne belőle, és veled szemben is az, hogy kikezdett veled. Én is hasonló helyzetbe kerültem nem is olyan rég. A barátom elszólta magát, hogy mikor korábban udvarolt nekem, azalatt végig kapcsolata volt, ráadásul egy friss kapcsolat. Azt elmondani nem tudom mekkorát csalódtam benne...innentől kezdve oda a bizalom, másrészt ezt bármikor újra megteheti, ha már egyszer képes volt rá. Sőt, róla az is kiderült, hogy ilyet már korábban is csinált. Szóval szerintem tartsd magad annyira értékesnek, és ne alázd meg magad egy ilyen kapcsolattal
2016. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!