Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes döntés? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátnőmmel öt hónapja. Mégis alig tudunk találkozni. Egyéb kommunikációs csatornákon szoktunk beszélgetni órákon keresztül napi szinten. Dolgozunk mindketten s mindig van valami elfoglaltsága amivel kibúvót talál, hogy ne találkozzunk.

Vannak ebből vitáink is mostanság, amiből már kezd elegem lenni. Számtalanszor mondtam már neki, mi a problémám erre a válasza mindig az, nagyon elfoglalt. Négy műszak mellett nekem furcsamód mindig van szabad időm. A családtagjaim s a baráti köröm szerint is csak h..lyít.

Szerintetek van még logikus értelme a kapcsolatnak?



2015. dec. 26. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás, az ember arra szakít időt ami fontos számára. Olyan nincs, hogy állandóan elfoglalt, igazából nem is keresi az alkalmat arra, hogy együtt lehessen veled.
2015. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!