Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen belefáradtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen belefáradtam az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék már magamnak találni egy normális renedes srácot, akit tényleg csak én érdekelném és velem foglalkozna, aki szeretne.

Pár sikertelen próbálkozás után belefáradtam. Azt vettem észre, hogy akinek bejövök és ő is nekem és mind a ketten egyedülállók vagyunk, még se akar változtatni ezen. És továbbra is másokkal flörtölget. Egyszer kipóbáltam egy társkereső oldalt, de kicsit szégyeltem magam, hogy ott próbálok ismerkedni, mert rendes lány vagyok és zavart, hogy mit gondolhatnak azok a pasik. Most úgy érzem belefáradtam az ismerkedésbe.


2016. márc. 15. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ebbe nem lehet belefáradni, főleg nem ilyen fiatalon. Inkább a hozzáállásodon változtass. És olyan helyeken ismerkedj ahol eddig nem. Könyvtár, kávézó, park, sportesemény stb. Egyszerűen hogy van olyan hogy nem jön össze párszor attól még nem örökké ez lesz....
2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19 évesen? Fiatal vagy szivi , ne add fel
2016. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
49%

O.o

Érdekes, érdekes.

Kezdeményezni nem szoktál, jól gondoljuk, ugye?

Várod a tökéletes pasit, aki odalép hozzád, h Mrs. Ismeretlen, nekem maga kell?

A rendes szót ne használjuk, ha lehet, az a nőknél az álszentség jele.

Ha úgy érzed, hogy pillanatnyilag belefáradtál, akkor hagyd rá, foglalkozz más dolgokkal, amelyek boldoggá tesznek.

HAJRÁ!

26/F

2016. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ritkán kezdeményezek. Főleg ha vad idegen az illető, mert félek ettól, hogy lejáratom magam és ott fog nevetni rajtam. Konkrétan van most aki érdekel, ő kezdeményezett beszélgettünk párszor a neten de szmélyes találkozóig el se jutottunk. Inkább azt vettem észre, hogy már másképpen viszonyul már hozzám.
2016. márc. 15. 19:47
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
Amúgy, ez a párkapcsolati gond teljesen boldogtalanná tesz?
2016. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tesz teljesen azzá..csak tudod kicsit elkeseredtem mert kezdem azt hinni hogy tényleg velem van valami baj. És sokat rágódom ezen. meg szeretnék én is boldoggá tenni egy embert és úgyan így fordítva is.
2016. márc. 15. 19:59
 7/14 Noren1989 ***** válasza:

Na, akkor nézzük, hogy hol szoktál elakadni?

Melyik lépés az, amikor végeszakad a beszélgetéseknek?

Ismerkedés, komolyabb célok, szextéma? Kedvenc étel?

Miért nem találkoztál a legutóbbi fickóval?

2016. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló helyzetben vagyok :( Volt egy kèt "èrdrkesre" sikeredett randi,de semmi tobb :/ ha gondolod írj.18/L
2016. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha mindent ilyen hamar feladsz, nem sok jó fog téged utolérni az életben lol.
2016. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló igazad van.
2016. márc. 15. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!