Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen belefáradtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen belefáradtam az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék már magamnak találni egy normális renedes srácot, akit tényleg csak én érdekelném és velem foglalkozna, aki szeretne.

Pár sikertelen próbálkozás után belefáradtam. Azt vettem észre, hogy akinek bejövök és ő is nekem és mind a ketten egyedülállók vagyunk, még se akar változtatni ezen. És továbbra is másokkal flörtölget. Egyszer kipóbáltam egy társkereső oldalt, de kicsit szégyeltem magam, hogy ott próbálok ismerkedni, mert rendes lány vagyok és zavart, hogy mit gondolhatnak azok a pasik. Most úgy érzem belefáradtam az ismerkedésbe.


2016. márc. 15. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezen marhanagyot röhögtem :D Olvasd már el mégegyszer amit kiírtál.
2016. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt honnét kellene tudnunk?
2016. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Belefáradtál abba, hogy 20-30 pasi közül 1-el sem alakult ki kapcsolat? Mi a baj ezzel? Ha most nem felelnek meg az igényeidnek, vagy ha nekik az a bajuk veled, hogy rendes lány vagy, vagy visszafogottabb, akkor miért lenne gond, ha nem jössz össze ilyennel? :) Elhiszem persze, hogy rosszul esik. Azt is mondhatnád magadnak, hogy belefáradtál. De ez csak felfogás kérdése. Pár sikertelen próbálkozás? Hát inkább pár sikertelen próbálkozás, mint egy rossz kapcsolat :)


Én szívesen ismerkednék veled, Kedves Kérdező :) Írtad, hogy rendes lány vagy és rendes srácot keresel. Gondoltam veszem a bátorságot, hogy hozzászóljak :)

Ha beszélgetnél velem, írj rám :) Attól, hogy belefáradtál az ismerkedésbe, még egyszer próbáld meg :D

2016. márc. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te srácot keresel vagy férfit? Mert ha az előbbit, akkor nem csodálom hogy nem jutottok sehova. A férfiak később érnek. Főleg a mai elk...rvult világban.
2016. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!