Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha belefáradtam az...

Mit tegyek ha belefáradtam az ismerkedésbe mégis szükségem lenne valakire?

Figyelt kérdés
sok csalódás, volt elutasitás is bőven...összességében akármennyire próbálkozom sose jön össze, de szükségem lenne egy partnerre... valami tanács/tipp hogy máshogy lássam? ne úgy hogy "tök felesleges és időpazarlás mert úgysem jön össze" ? mert most igy látom
2014. aug. 17. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2014. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én azt mondanám h legyél kitartóbb, de lehet h túlságosan ráparáztál, és látszódik rajtad a "kell valaki" kétségbeesés, nem jó emberekkel kezdtél stb. Lehet h arra kéne várnod, hogy valaki jobban megérintsen és ne csak azért kelljen, mert kell valaki, ha összejön azt fogod mondani h megérte várni. Vagy tanuld meg jobban értékelni a nem párkapcsolatokhoz tartozó dolgokat, mert ha túlsáosan e körül forog az életed, akkor könnyebben kétségbe fogsz esni, depi stb az pedig neked a legrosszab.
2014. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen jó tanács az az, hogy foglald el magad valamivel, amit tényleg szeretsz és leköt, ne agyalj ezen, legalábbis ne állandóan. Tűzz ki magad elé célokat, akár egy nyelvvizsga, valamilyen verseny, karrier stb. Én is ebben a helyzetben vagyok és nekem ez segít. Illetve ha férfi vagy ne ess kétségbe, hogy nem érsz nőhöz, amíg léteznek prostik, addig akkor kapsz puncit, amikor akarsz, mondjuk ez a nőknél is lehetséges, férfiprostik is vannak. Ha vannak jó barátaid, akik szintén ebben a helyzetben vannak az is jó, mert érzed, hogy nem vagy egyedül ezzel, én srác lévén sok ilyet ismerek, látok. De egyébként nehogy azt hidd, hogy kapcsolatban lenni fenékig tejfel, az egyetemen látok olyan "párkapcsolatokat", amikben nem is értem, hogy vannak benne egyesek, annyira felszínes és semmilyen az egész, hogy annál még egyedül is jobb. 24/F
2014. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig egy 1 éves kapcsolatom volt, aminek én nem akartam véget vetni, elég fiatal vagyok ( 17 ) ja és igen,fiú és hiába foglalom le magam zenéléssel vagy edzéssel... mikor lefekszek aludni mindig azon jár az eszem hogy jobb lenne nem egyedül... abban bizok hogy suliban talán megismerek valakit, vagy a városban ahova suliba járok, de az én korosztályom kapcsolatainak 90%-a nem szól semmiről csak úgy együtt vannak mert miért ne... nekem olyan lány kéne akinek van egyénisége és illik hozzám.. bele foguk őszülni mire találok ilyet?
2014. aug. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!