Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de elutasít? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de elutasít? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom hova tenni párom viselkedését. A "hétköznapi" dolgokban is meglátszik, de főleg az ágyban... nagyon megbántódtam a múltkor, de sajnos nem ez az első ilyen.

Szóval, alapvetően a szexuális igényeink nem egyeznek, én egy kicsit többre vágynék, mint ő, de egyelőre ez még nem jelentett gondot.

Mostanában viszont sokszor talál kifogást. A legutóbbi: ő kezdeményezett, aztán a felénél egyszer csak eltolt, hogy ő igazából éhes, menjünk reggelizni. Mert ugye "kemény munka" a szex, és éhesen nem lehet.

Ez sajnos nem az első ilyen. Sokszor van olyan, mintha időközben elunná, vagy egyszerűen "elmúlik" a vágya, nem fejezzük be, vagy csak kézzel, ha én még nagyon folytatnám.

Ha én kezdeményezek, akkor általában valahogy sose jó az időzítés, szóval többször szokott ő, de akkor is ez van. Pedig elvileg nem "muszájból" csinálja, mert fel tudom izgatni, élvezi is, meg vágyik is rám, azt mondja.


Pasik, ez mitől lehet?



2015. okt. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Ezt kizárólag ő tudja pontosan, miért nem beszélted meg vele nyíltan, őszintén? Elvileg mindkettőtök érdeke, hogy működjön, ehhez pedig az kell, hogy megnyíljon és megkeresse, miért nem megy. Vagy legalább tudnia és értenie kell, hogy ez neked rosszul esik, és egyszerűen máshogy kezelni a dolgot, hogy ne legyenek ilyen elutasítások.
2015. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tom, de az ilyen csókák a legnagyobb rémálmaim. Egy pasinak álljon 0-24-ben! ;) Na jó, nem kell, de azért napi egy az férjen már bele basszus. Elvileg nekik kéne gyakrabban akarni... fura egy világ.
2015. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 A történethez hozzátartozik, hogy korábban voltak... gondjai ilyen téren, mmint lelki okokból, volt egy exe, aki megalázta, ledegradálta, ő ennek tulajdonította - ezt el is mondta, mikor összejöttünk, tőlem türelmet kapott, és az első néhány túlstresszelt próbálkozásunkat leszámítva nem volt gond.

Ha szóba kerül, akkor ő továbbra is ezzel védekezik (az "elmúlik a vágy útközben" dologra), bár nekem ez sem világos, hogy oké, rágörcsölt, nem ment, aztán ezen együtt túlléptünk, akkor már nem igazán érzem jogosnak, hogy most újra mitől.

A rosszul esik dolgot viszont nem tudja kezelni, a múltkorit pl. felesleges duzzogásnak könyvelte el részemről, mert "ő szeret, ne morogjak már".

Valahogy azt érzem, az őszinte beszélgetés rémálom... :) :(


#2 Az legyen a legkisebb gond, hogy nem kell a napi egy neki, de ha már az se jó, mikor ő kezdeményez, szval elvileg akarja...?

2015. okt. 7. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok... gáz :(

Nő vagyok ugyan, de nekem hányszor rombolták már az önbizalmam, hajjajj, és mégis ágyba tudok bújni azzal, akit szeretek, eszembe nem jutna a régi dolgokon parázni.

Ilyen esetben meg szerintem menjen el pszichológushoz, mert én ezt nem tartom normális dolognak...

2015. okt. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 teebo ***** válasza:
39/F vagyok. 30 éves csinos a párom. Luxusban élünk. Minden nap megkivannam .. De szte beteg vagyok. Napi 1 jolenne.. Néha 2 is.... A tenyeremen hordozom.. Nem ertem Őt. Nem dolgozik. Itthon van. Egy kiskamasz gyermekünk van.. El sem tudna fáradni! Tobb éves probléma. A válást emlegettem neki. Mert sztem megaláz mint ferfit
2016. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!