Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldi élet? Társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KlenDie kérdése:

Külföldi élet? Társkeresési problémák?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok! 2 éve külföldön élek és kíváncsivá tesz a dolog vajon miért nem találok rá az igazira. (ittkint) Hazudnék, ha azt mondanám nem próbálkozom, de valamiért itt kint nem jön össze semmi. Nyelvel vannak problémáim (Német) Szóval egyenlőre még nem is merek német hölgyeknél kezdeményezni, vagy, ha esetleg írnak nekem akkor, előre tisztázom, hogy mire számítson, velem kapcsolatban. Szóval otthon nincs gáz, ha havonta alkalmanként hazamegyek, Még úgy se, hogy csak pár napra megyek haza és a csajjal előtte kitudja mikor vagy egyáltalán nem találkoztam, valami mindig csurran csöppen. De hát ugye ez nekem kevés, szeretnék családot nemsokára gyerekeket is, szeretném a kinti életem beteljesíteni. Persze tudom sokan egyből azt fogják mondani, hogy miért nem hozok ki magammal valakit külföldre? Ezt is megválaszolom előre. Azért, mert nincs idő a havi 1szeri hazajárásból senkivel annyira összemelegedni, hogy azt merjem mondani, hogy gyere ki költözzünk össze. Nem a szomszéd városba költözne hozzám meg hasonló és, ha nem működik, na az borzasztó kellemetlen lenne. Ha itt kint próbálkozom magyar nőknél egyszerűen vagy leráznak, vagy csak szimplán leszarnak, még az a kevés is aki szingli lenne. Nem tartom magam rossz pasinak, de egyszerűen hihetetlen már, hogy nem jön össze semmi. Véleményetekre lennék kíváncsi mégis mit próbáljak ki, mit, hogyan közelítsek meg. Bármilyen tanács ezze la témával kapcsolatban jöhet!

2016. márc. 15. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező tudsz ajánlani német társkereső oldalt? A friendscout24-et használtam, de az mára kuka. Hiába fizetsz elő, csak előfizető tudja elolvasni a leveledet. Azt pedig nem látni ki az. Egyébként ugyan olyan tapasztalatom van mint neked. Német nő addig beszélget velem amíg kiderül honnét jöttem. Ez nem tart sokáig, mivel nem anyanyelvi szinten beszélem a németet. Érdekes módon az itteni magyar nők is reménytelenek. Talán a szőke német hercegre pályáznak. Magyar társkeresőn nekem is könnyebb hölggyel kapcsolatot teremteni.
2016. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lovoo esetleg Badoo, ez a kettő nekem bevált! Androidos telefonra tudod leszedni. Nem pont kimondottam társkereső, de randiztam már onnan német nővel. Kitudja, csak már feladtam azt is.. Bohóckodás az egész.
2016. márc. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!