Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányokat kérdezem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat kérdezem, akik szerint túl sok ma a pipogya, lúzer, gyenge srác az ismerkedés területén, hogy ti hogyan közelítenétek magatokhoz a helyünkben?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Na ez egy jó kérdés.


Most biztosan le fogják írni, hogy kedvesen, udvariasan és akkor nagy baj már nem lehet.


Aztán a valóság egy másik kérdés.

2016. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Jóképűen.
2016. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mindig az volt a fontos, hogy engem akarjon megismerni, ne egy betanult sablon szöveget nyomjon, és legfőképp ne térjen rá pár beszélgetés után a szex témára, ha meg már ismer, és úgy akar közelebb kerülni hozzám, abból induljon ki, amit tud rólam. De ez én vagyok, másokhoz nem biztos, hogy ez a recept jó.
2016. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez az én elméletem:

Szerintem azzal nincs gond, amikor úgy haverilag kezdődik az ismerkedés. De ahhoz a fiú ne ragadjon a barátzónába, néha feszegeni kell a határokat. Legalábbis szavak szintjén. Néhány elejtett kétértelmű megjegyzést be lehet szúrni, azt hadd gondolkodjon a lány rajta.


Nekem így sikerült a kapcsolatom. Barátságnak indult, és valami mássá nőtte ki magát. Egy idő után mi is kacérkodtunk a másikkal, és figyeltük a másikat, hogy meddig lehet elmenni.


Itt megvan a menekülési útvonal is a férfinak, hogy visszakozzon ha látja, hogy a nő nem vevő rá.

2016. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Valo igaz hogy sok ferfibol hianyzik a magabiztossag, de szerintem ez nem veletlen. Marmint hogy legyenek a ferfiak ferfiak, ha a mai lanyok 13 eves koruktol vedelnek lereszegednek es nagyon khmm.... "kezdemenyezok?"

Azt hiszem hogy a kerdes sok gondot felvet es a valaszt a mai tarsadalom alapjaiban keresnem. Kezdhetnenk mondjuk ugy hogy nem kene minden lanynak ribizlinek lennie. Ha ferfi lennek en sem tudnek mit kezdeni a mai nok nagy tobbsegevel (tisztelet a kivetelnek persze!!!!), de azt hiszem hogy a Ti helyetekben keresnek olyat aki nem az atlag.

2016. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
#5 Igen pont ez a gond, hogy a 'nem átlagos' lányok 1) foglaltak, 2) a legjobb pasikból válogatnak.
2016. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
[ bár nekem időbe telt míg rájöttem, hogy a férfiak sem sokkal tökösebbek párkeresés tekintetében mint a lányok, csak lányoknak a nemi szerepük miatt van mivel takarózni. És mióta kezemben ez a tudás, azóta én sem csináltam balhét belőle, ha nekem kellett odamennem egy sráchoz - hogy észrevegyen]
2016. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Gazdagon, menő ruhákban, jóképűen, luxuskocsival és persze rengeteg lóvéval. Azt látom, hogy manapság még egy panel lakótelepen is az ilyen pasik a sikerekesek a nőknél..
2016. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha nem haragszotok meg, csak a lányok őszinte és előítéletektől mentes válaszaira volnék kíváncsi.

Köszönöm

2016. márc. 15. 23:14
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Ilyet ne kérdezz egy Nőtől, mert mindegyik mást mondana. Valahol ez az izgalmas az egészben, hogy valami olyan megmérettetésen indulsz ahol nem is tudod a szabályokat, csak menet közben kitalálod.

Egy jó nagy improvizáció az egész!

2016. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!