Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen csoda? 5 év után rámírt a csaj! 21/F

Figyelt kérdés
Kérdezte, hogy meg van-e még a füzetem, amibe a szabályokat írtam német nyelvvizsgára, mert együtt készültünk a szóbelire.

#Insane #imsohappy
2016. márc. 17. 00:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az ha irt neked nem boldog ...
2016. márc. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mert akart tőled kérni valamit,az lett volna a csoda ha valódi ok nélkül ír rád.
2016. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én meg 14 évesen nyelv vizsgáztam, mi a csoda ebbe prolik?


Amúgy meg, én mérnök infóra járok, és ugye ott 5% csaj van. De amikor jegyzeteket meg segédanyagokat kunyerálnak vizsgára vagy zh-ra, akkor ott is nemcsak, hogy ráírnak az emberre, de még kacérkodnak is, holott van barátjuk. Tényleg ez minden ami történt veled az utóbbi 5 évben?

2016. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"mi a csoda ebbe prolik?"


Az a csoda, hogy mérnök leszel, de még a helyragokat sem tudod helyesen használni :d

2016. márc. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#13 Nem, a legextrémebb az volt hogy tavaly egy kocsmapubban majd seggrészegen lesmároltam egy csajt miután smárolt valaki mással.
2016. márc. 17. 01:08
 16/23 anonim ***** válasza:
azt meséld légyszi el, mi volt 5 éve vele, hogy igy örülsz neki ? első szerelem ? amugy az élet hosszu, ha hazaköltözik, te is ráirhatsz 5 év mulva
2016. márc. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#14


Elemezgesd csak a magyar helyesírást ami tökéletesen lényegtelen a mai világban. Végezz el egy magyar bölcsész szakot, aztán már zöld kártyád is van mosogató állásra, csak vigyázz mert jönnek a migránsok és elveszik a kuli munkát :D

2016. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem, velem sosem történt mert alacsony, vézna, turcsi orrú férfi vagyok. Az ilyenek pedig nem kellenek egyetlen nőnek sem.


Viszont a kérdés cserében következetes: a német nyelvvizsgával és az angol nyelvű kereső szavakkal...

2016. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez lenne a csoda, h 5 évig egy hellósziamizu se, aztán mikor kellett valami, előrántott a szekrényből és leporolt?


Amúgy nálunk is úgy ment fősulin, h széplány lelépett szépfiúval előadásról fagyizni, napozni a belvárosba meg mindenki gondoljon még, amit akar. Hétfőn meg széplány ment csúnyácska lúzerfiúhoz jegyzetért édi mosollyal.


Mindenkin jól járt. Széplánynak és általa szépfiúnak is lett jegyzete 0 munkával, lúzerfiú meg tök boldog volt, h a lány rámosolygott.

2016. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem de örülnék már végre egy csodának . :)
2016. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!