Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemisták mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemisták mindig ilyen elfoglaltak, hogy alig foglalkoznak a barátnőjükkel, barátaikakal?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 09:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"aki ezen mar reg tul van es normalis felnott emberkent viselkedik"


Azaz az egyetemisták nem normális felnőtt emberek. Csak az, aki már elvégezte és van elég szabadideje egy nő hóbortjaival foglalkozni :D


Amikor ilyen emberek véleményét olvasom, kicsit örülök, hogy inkább szingli vagyok :D


Jól le is pontoztatok :D 47% Hajjaj, a gyakori olvasók nagyon nem bírják, ha valaki elmondja a véleményét. Főleg, ha annak a véleménynek köze van az igazsághoz.


De várjatok, tudom is...


Én önmagamról állítottam ki szegénységi bizonyítványt. Nem vagyok képes felnőtt férfiként viselkedni. Meg élvezni kell az életet amíg fiatal az ember. Pontosabban a nő. Mert hát neki kell élveznie csak az életet, a férfi csak arra jó, hogy biztosítsa ezt a nő számára.

Ja és igen, a legfontosabb. "Akinek fontos vagy, az szakít rád időt", "Aki látni akar, az keres téged" :D Mert ugye ezekben a mondatokban minden benne van :D

2016. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én nem vagyok még egyetemista,de ha logikusan gondolkodik valaki tudhatja,h az egyetem nem gyerekjáték ha a hallgató komolyan veszi a tanulást (persze az előttemlévők már elmondták h vannak különbségek is) egyesek bulizgatnak míg mások keményen tanulnak,hogy elérjék a kitűzött célt. A türelem,megértés és önfeláldozás nagyon fontos egy kapcsolatban. Kérdező.. Ha szereted akkor ezeket el tudod fogadni..

18/L

2016. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgyis lehet valaki normális, felnőtt férfi, hogy közben egyetemre jár. Nálam ezt azt jelenti, hogy be tudja normálisan osztani az idejét, és jut mindenre energiája. Aki csak nyekeg azon, hogy neki milyen nehéz az egyetem.. hát azoknak a 85 %-a csak ürügynek használja az egyetemet arra, hogy sajnálják.
2016. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1. utálok bulizni 2. tudok várni ha már eddig tudtam

3. ne előítéleteskedjetek ha nem ismertek

2016. márc. 19. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!